Skocz do zawartości

Boheme...


Polecane posty

Miałam okazję wczoraj popisac chwilę MB Boheme... No powiem wam, że urzekło mnie to pióro.. Malutkie ale jak na swoje wymiary dość waży, ma taki ładny opływowo-kobiecy kształt, jest miłe w dotyku... skuwka nakręca się na korpus i jak wiadomo chowana stalówka. No miód po prostu :rolleyes:

 

 

Tak tylko, chciałam sobie powzdychać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczyłabym Boheme na żywo. Na razie wszystkie MB,które widziałam (głównie na wystawie w sklepie :)) były bardzo duże - nie przepadam za dużymi piórami, więc specjalnie mnie nie zachwyciły. Ale skoro Boheme jest niewielkie, to może, może...

Podoba mi się wersja z dymnym kwarcem, ale za taką cenę kamień powinien być prawdziwy. Syntetyczne klejnoty dla kobiety (nawet w piórze) to niestosowność :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podoba mi się wersja z dymnym kwarcem, ale za taką cenę kamień powinien być prawdziwy. Syntetyczne klejnoty dla kobiety (nawet w piórze) to niestosowność :)

Serio te kamienie nie są prawdziwe? trochę to słabe....trochę taniością zaleciało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Princesse Grace de Monaco topaz jest prawdziwy.

To tez sobie pomacalam i powiem że nie urywa ;) na zdjęciu ciekawsze niż w rzeczywistości.

A w Boheme faktycznie uważam ze to siara z tym syntetycznym kamieniem, za takie pieniądze...

A propos, nie było wersji bez kamienia, co? Pytam bo na eBay widziałam taki okaz i to za niemało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez sobie pomacalam i powiem że nie urywa ;) na zdjęciu ciekawsze niż w rzeczywistości.

Hm, widzę, że gust pióromaniaka nie jest łatwo zaspokoić. :)

Ja, jako początkujący nie znajduję w Princesse estetycznych wad. Oglądam je codziennie w domu. Oczywiście nie jest moje i z przyczyn naturalnych nim nie piszę, ale każdego dnia stwierdzam, że jest piękne.

Boheme też niczego nie brakuje. Zastanawiam się tylko, czy faktycznie ma opływowo-kobiecy kształt, jak napisała kasiasemba, czy raczej zbliżony do figury kobiety w wieku późnobalzakowskim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam na myśli że wygląda jak kobieta, tylko że jest kobiece, że ma taki kształt, który będzie bardziej pasował kobietom niż facetom.

Ty nadal o piórze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...