Skocz do zawartości

Witam :)


Chrumpel

Polecane posty

Witam wszystkich zakręconych  :)


trafiłem tu, jak pewnie wielu innych, żeby dowiedzieć się więcej na temat piór...


Moja historia zaczęła się w czwartej klasie podstawówki od pióra, chyba HERO, ku trwodze mojej mamy, bo pisałem dość paskudnie..  :) Potem były jeszcze inne chińskie, potem jakieś z tłoczkiem (uznawane za "dobre" bo chińskie miały gumkę..  :). Był jeszcze Parker na naboje po drodze...


Obecnie od 16 lat piszę, z mniejszymi lub większymi przerwami, a ostatnio bez, Watermanem Expert Red Dune ze stalówką F. Mam go od nowości, lubię jego wygląd, pisze fajnie, ale czas na kolejne kroki...


Czasy trochę się zmieniły, czwarty krzyżyk na karku, chcę się rozejrzeć za dwoma innymi piórami. Można powiedzieć, że pisze piórem od dziecka, ale nie mam takiej wiedzy i pasji w sobie jak Wy, ale mam nadzieję, że troch tej wiedzy od Was skubnę...  :)


Poszukuję pióra do codziennej pracy, głównie do dokumentów i notatek, lepszego już od Experta, ale o podobnej klasycznej linii i pióra zdecydowanie bardzie reprezentacyjnego, do dokumentów, notatek na bardziej nobliwych zebraniach...  :)


Myślę, że po przekopaniu forum i dzięki Waszej pomocy uda mi się znaleźć coś dla mnie...  :)


 


Pozdrawiam wszystkich!!


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...