Skocz do zawartości

Diamond Point po reanimacji.


_ded_

Polecane posty

Postanowiłem się z Wami podzielić radochą z drugiej szansy jaką dałem jednemu z moich piórek.

Upolowane na aukcji, a w zasadzie poprostu kupione po kolejnej edycji i obniżce ceny. Nie było chętnych przez wiele tygodni,a że obiecany był jakiś flexik niewielki, skusiłem się.

Okazało się niestety że stalówka haczy i są przerwy w podawaniu atramentu pojawiające się niezależnie od sposobu pisania.

No i na żywo okazało się że stalówka, bardzo urocza i mająca fajne możliwości była już naprawiana po jakimś wypadku.

Nie muszę wspominać że w treści aukcji zabrakło tej informacji, a fotki pokazały stalówkę w korzystny sposób lecz raczej nieobiektywnie.

Cóż poczać?

Ponieważ pióro mi się spodobało, postanowiłem nie zwracać go sprzedawcy, lecz poprosić jednego z naszych pendoktorów żeby je postawił na nogi. Wybór padł tym razem na Alveryna.

Lekarz się sprawił jak należy. Stalówka pozwala na dość szeroki zakres manipulacji kreską, pióro podaje atrament jak powinno. Jedyny minus tej operacji to to, że nie odzyskała swej pierwotnej urody i widać po niej że jest po liftingu...ale po kim nie widać :P. Poza tym zostałem na taką możliwość przygotowany.

Doktor wywiązał się znakomicie. Piórko śmiga jak należy i jest aktualnie w gronie moich ulubionych ulubieńców.

Żeby nie przesłodzić i być uczciwym do spodu, dodam że express to nie był, zdażyły się małe zakłócenia w łączności ale też nie umawialiśmy się na jakieś pośpieśzne działania ;)

Najważniejsze jest że efekt był wart czekania. Niech żyją pendoktory!

Pozdrawiam i życzę dużo wolnego czasu, bowiem następni pacjenci już w kolejce...

 

28763007_200.0.jpg

28763006_200.0.jpg  

28763008_200.0.jpg

28763009_200.0.jpg

28763010_200.0.jpg

Stare pióra są git.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...