Skocz do zawartości

Witam forumowiczów


truesoul

Polecane posty

Witam serdecznie,

Piórem piszę od 2006 roku. Raczej sporadycznie, podpisuję na ogół umowy, dokumenty itp. Od jakiegoś roku używam również pióra do sporządzania notatek ze spotkań, wycen itp. Praca (przy komputerze) spowodowała zanik ładnego pisania, stąd tradycyjny notatnik i chęć powrotu do ładnego pisania. Staram się pisać codziennie, choć jestem leworęczny - przychodzi to z trudnością. Przez całą szkołę średnią ćwiczyłem pismo techniczne a więc Rotring i Rystor nie był mi obcy :)

Moja kolekcja jest bardzo skromna, ponieważ mam pióro Watermanna Hemisphere i długopis Schaffera.

Obecnie stoję przed poważnym zakupem pióra ale o tym już w innym temacie. 

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w gronie zarażonych piórozą :)

Z przyjemnością doradzimy Ci jakie wymarzone i poważne pióro mógłbyś kupić...

Licz się z tym jednak, że z reguły nie kończy się na jednym, tylko po prostu choroba się nasila i atakuje centralny układ nerwowy i portfel :P

ja też w mojej działalności głównie klepie w klawiaturę, ale może właśnie dlatego jak coś mogę podpisać choćby piórem, to odczuwam realną przyjemność...

Pozdrawiam więc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...