Skocz do zawartości

Halo


_ded_

Polecane posty

Witam.

Myszkuję po forum od kilku tygodni korzystając bezwstydnie z Waszej wiedzy i opinii.

Pora się przedstawić.

Trafiłem tu szukając pióra z flexującą stalówką i dzięki temu czego się naczytałem popełniłem już kilka zakupów.

Nie ma jeszcze wśród nich tego czego szukam, więc zbór będzie się powiekszał. Osoby mi bliskie uważają że to amok. Ja tak nie uważam. Odczuwam może przyjemny dreszczyk na myśl o nadchodzącej paczce z jakimś starociem, ale amok to raczej nie...

 

Zainteresowanie tematem przyszło mi po obejrzeniu filmiku demonstracyjnego któregoś z tych potężnie flexujących Pilotów.

Już nie pamiętam czy to Justus był czy Falcon. Urzekło mnie jaką kreskę można takim przyrządem wykonać i zapragnąłem takiego urządzenia.

I sobie szukam wśród ofert na portalu aukcyjnym. ;)

 

I jeszcze jedno spostrzeżenie którym sie chciałem podzielić na dzień dobry.

Jako dzieciak pisałem chyba dość ładnie, a przynajmniej starannie, bo tak tresowały pierwsze klasy podstawówki.

Potem raczej niechlujnie,raczej paskudnie wręcz. I teraz nagle za sprawą piór, które zostały kupione nie do pisania przecież, te kulfony zaczęły się trochę lepiej prezentować i co istotniejsze stawianie ich jest zabawne.

Pozdrawiam wszystkich Państwa. Dziękuję za to czego już się od Was dowiedziałem i czego się dowiem niebawem :).

Krzysztof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ja mam dość ciężką rękę do pisania wogóle :blink:, więc głównie chodzi o notatki w formie obrazkowej. Nie jakieś skończone dzieła przez duże DŹ, raczej szybkie szkice pomysłów różnorakich. Pióro jest tak samo mobilne jak cienkopis, długopek czy ołówek, a kreskę daje znacznie ciekawszą. No, może z tą mobilnością przesadziłem :) W końcu może mu  się ulać łatwiej niż z ołówka i wymaga nieco więcej ostrożności w obsłudze. No i gubienie notoryczne raczej odpada.

...całkowicie niepraktyczne urządzenie B)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik. Proszę wybaczyć. Na prośbę M-kwadrata.

Papier do ksero, bardzo tani i rysunek malutki; nie było jak rozpędzić mini flexa którym dysponuje to piórko.

Z resztą jeszcze mi daleko do pełnej kontroli kreski.

Ale bawię się nieźle mimo tego. ;)

 

post-2922-0-32774300-1401367936_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akszugor

:) Zauważyłem... To taka jawna grupa"AA" która wielbi swój nałóg.

Może to przysłowiowy strzał w stopę ale taki pomysł mi wpadł, żeby nowym zadawać zabieg inicjacji obturlania w smole i w piórach. :P

Zamiast smoły może szelak

Yessss... Proszę obturlajcie mnie w duofoldach!!!!!!

;)

Albo nie, albo nie! W jakiejś setce maki-e!!!

;))

Edytowano przez Lux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...