Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Moi znajomi potraktowali to jako fajny eksperyment i mamy z tego niezłą zabawę, szczególnie gdy po jakimś czasie się spotykamy i to sobie czytamy. Za 10 lat będzie jeszcze fajniej. Wychodzi jakiś jeden list na dwa tygodnie przez brak czasu ale gdybym mogła pisałabym więcej.

Zawsze też można zacząć prowadzić sobie jakiś pamiętnik choć to chyba nie dla mnie.

 

Brak talentu to żadna wymówka, jak się wystarczająco dużo ćwiczy to na pewno pobije się tych utalentowanych ale leniwych. Najważniejsze, to żeby się nie zrazić bo na początku na pewno będzie wychodziło nie tak jakbyśmy chcieli ale jak się po upływie np. roku porówna poziom... dalej mi się śmiać chce jak patrzę na te krzywe oczy  :blink:   :lol:

 

Edit:

Zapomniałabym, choć nie musiałam przekonywać ich do pisania listów to żadna z osób z którymi koresponduję nie pisze piórem. To tylko moje "zboczenie"  ;)

Edytowano przez Inekane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale tu nie chodzi o to co się pisze ale o wrażenia podczas pisania. Samo obcowanie z pięknymi przedmiotami (wytworem czyjegoś umysłu bo ktoś to zaprojektował a i często również nie maszyn ale rąk przy tworzeniu) jest inspirujące i po prostu przyjemne...

To właśnie miałem na myśli. Czasami, kiedy nie mam nic do napisania, grazmolę piórem po papierze dla samej frajdy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białostockim kameralnym spotkaniu poświęconym między innymi piórom zrobiliśmy perfidne zdjęcie porównujące Fkę bodaj Pilota (albo jakiegoś japończyka) oraz Parkera Duofolda. To dopiero była różnica. Jak nitka i gruby sznur. :) Czy to zdjęcie się jeszcze zachowało? Zwracam się do uczestników spotkania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białostockim kameralnym spotkaniu poświęconym między innymi piórom zrobiliśmy perfidne zdjęcie porównujące Fkę bodaj Pilota (albo jakiegoś japończyka) oraz Parkera Duofolda. To dopiero była różnica. Jak nitka i gruby sznur. :) Czy to zdjęcie się jeszcze zachowało? Zwracam się do uczestników spotkania. :)

To był Pilot Prera konkretnie. A różnica była zaiste porażająca. Ja zdjęcia nie mam, ale fajne było :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w też Indiach, darmowa przesyłka, konwerter w zestawie, stalka F, cena około 34 zł, eZatoka, ta sama oferta... Przypadek? :P
A jak się pisze tą stalóweczką? Mam też pozłacaną Frontierowską F-kę z 2006 roku, i pisze się nią fajnie gładko, i jest dość elastyczna (przy lekkim docisku pisze soczyściej), ale niestety ma słaby przepływ i przerywa przy szybkim pisaniu :/

PS. Ile czasu szła paczka?

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w też Indiach, darmowa przesyłka, konwerter w zestawie, stalka F, cena około 34 zł, eZatoka, ta sama oferta... Przypadek? :P

A jak się pisze tą stalóweczką? Mam też pozłacaną Frontierowską F-kę z 2006 roku, i pisze się nią fajnie gładko, i jest dość elastyczna (przy lekkim docisku pisze soczyściej), ale niestety ma słaby przepływ i przerywa przy szybkim pisaniu :/

PS. Ile czasu szła paczka?

Chyba ta sama oferta ;) Pisze się całkiem ładnie, ta F-ka jest jeszcze cieńsza od starej F, ale to mogę zwalić na zużycie materiału. Co prawda wolę gładkość starej ale ta jeszcze mieści się w granicach rozsądku (może poza wyglądem, bo brzydsza jest). Co ciekawe sekcja nie jest matowa, całość wydaje się lżejsza niż mój stary GT. Przesyłka szła coś koło ponad tygodnia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, to jest krucjata anty-Konisowa! :ninja:

 

-------------------------------------------------------------------

Pelikan M250 czarny

-------------------------------------------------------------------

d2c497ea7ddb0071.jpg

 

 

-------------------------------------------------------------------

Pelikan M200 niebieski

-------------------------------------------------------------------

4bc1e45adad5fcfe.jpg

 

-------------------------------------------------------------------

Pelikan M150 czarny

-------------------------------------------------------------------

24669f37d3893528.jpg

 

 

 

Nie rzucim Ptaka skąd nasz ród! :bunny01:

 

I to nie jest nasze ostatnie słowo. Tymi piórami otwieramy oczy niedowiarkom. B)

 

Konis - walka trwa i trwa mać! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...