Skocz do zawartości

Parker Vector 3w1


Ann_gd

Polecane posty

Dobra, jest sprawa, jak to [...] zmusić do przestawiania pomiędzy dwoma kolorami wkładu i ołówkiem? Starłam już sobie linie papilarne, co któreś przekręcenie góry przeskakuje na ołówek a potem nawet czasem na czarny wkład, ale chciałabym znaleźć jakąś powtarzalność :) jak na razie to wiem tyle, że trzeba wszystko obracać w poziomie, cykuś na korpusie chowa dany wkład a ten normalny przycisk wysuwa. To już coś, ale przekręcić mogę jedynie od niebieskiej kropki do oznaczenia grubości ołówka. Trochę mi już ręce odpadają, sprawdzę każdą inną możliwość ;)

 

do tego punktu ani razu nie udało mi się dokręcić zakończeniem z klipsem...

IMGP49991.jpg

 

klips wskazuje na ołówek, bo widać wyraźnie niebieską kropkę

IMGP50001.jpg

 

teraz klips jest przy niebieskim punkcie, bo widać grubość grafitu

IMGP50021.jpg

 

Udało mi się wysunąć ołówek! szkoda, że na rozkręconym...

IMGP50041.jpg

 

Jakieś sprężynki, cuda wianki i inne, wszystko jest jeszcze wewnątrz na innych sprężynach i nie chciałam za bardzo na chama wyciągać wkładów.

IMGP50071.jpg

 

Bardziej rozbebeszyć się nie dało, teraz znowu niebieski wkład się aktywuje.

IMGP50101.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jak wół Vector... widziałam je w sieci pod dwiema nazwami, ale nawet tak na oko bardziej IMa przypomina. Dobrze, dla chcących i zainteresowanych będzie w temacie wyjaśnienie :)

 

jeszcze raz sprawdziłam, faktycznie minimalnie one się różną przy klipsie. ten to IM.

 

tak, jako mentalna blondynka nie ogarnęłam instrukcji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak poniżej. Zdjęcia w sieci są różnie podpisane, 3in1 na nich mają jakieś subtelne różnice, chociażby przy klipsie, ale trochę mnie pewność opuściła i nie dam się pociąć, które jest które :)

 

CCF20140503_00000.jpg

na drugiej stronie jest opisany Frontier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu pokazują się dwa egzemplarze aktualnie, jeden jak pisze Ania jako vector, drugi tak jak pisze Andrzej jest podpisany jako IM. http://www.ebay.com/sch/items/?_nkw=Parker+IM+Profile+White+Multi+pen+3in1+Blue+Pencil+Stylus&_sacat=&_ex_kw=&_mPrRngCbx=1&_udlo=&_udhi=&_sop=12&_fpos=&_fspt=1&_sadis=&LH_CAds=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...