Skocz do zawartości

Drogie, dobre pióro nie z Ameryki (pomoc wyboru)


Polecane posty

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witajcie w ten chłodny dzionek, sprawdzałem wczoraj pióra pelikana, pan akurat nie miał M 800 tylko M 1000, co prawda pióra były niezatankowane, ale są bardzo lekkie, podobno wykonane z laki. Ten model M 1000 jest chyba w sam raz na moją dłoń, tak mi się wydaję, czytałem jednak wasze wypowiedzi na jego temat i wielu tu mówi że jest to pióro za duże., a może pan się pomylił i dał mi M 800? hmmmmmmmm nie wiem pytałem się go dwa razy i potwierdzał że to model 1000. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w ten chłodny dzionek, sprawdzałem wczoraj pióra pelikana, pan akurat nie miał M 800 tylko M 1000, co prawda pióra były niezatankowane, ale są bardzo lekkie, podobno wykonane z laki. Ten model M 1000 jest chyba w sam raz na moją dłoń, tak mi się wydaję, czytałem jednak wasze wypowiedzi na jego temat i wielu tu mówi że jest to pióro za duże., a może pan się pomylił i dał mi M 800? hmmmmmmmm nie wiem pytałem się go dwa razy i potwierdzał że to model 1000. 

 

Za duże na czyjeś dłonie. Jeśli w Twoich leży wyśmienicie - to bierz chłopie!

A czy to model 800 czy 1000 możesz sprawdzić biorąc linijkę do sklepu. Różnią się rozmiarem.

 

pelikan-sizes.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cena M 1000 Akszugor jest nie do zaakceptowania i tu jest problem, więc będę bardziej za M 800. Strasznie lekkie są te pióra, ja mam Grafa Intuition i to mimo że pisze że waży 29gr dużo cięższym piórem, ale tak jak mówiłem pelikan był niezatankowany, więc może się mylę.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...