Skocz do zawartości

Tanie pióro do notatek w szkole


Polecane posty

Witam :) jakiś czas temu witałem sie z Wami i dziś proszę o pomoc w wyborze pióra. Będzie mi ono służyło do szkoły do notatek. Dodam, ze lubię pisać w zeszytach cieniutką kreską więc najbardziej odpowiadałoby mi E lub EF. Posiadam Parker IM Premium F, który pisze dość grubo jak na F, White Feather 603, z cieniutką ładną kreską oraz wykończony już Zenith Omega, który pisze przyzwoicie jak na pióro za 15 zł. Na razie budżet jest dość skromny, 50 zł, ale może znajdzie się coś.. ;) No chyba, że ktoś w Częstochowie chętny na zamianę za Parkera IM Premium, kolor ten ciemny brązowy.. ;) Gorąco pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot 78G, kosztuje circa 35 złotych, jest trwały i dobrze pisze. W porównaniu do jego F-ki, F Parkera IM to marker do tablicy.

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pioro Lamy Safari, maja dostepne stalowki E-EF, aczkolwiek tak jak weszlam na szybkosci na allegro sa za 79 zl z dostawa, w cenach sklepowych sie nie orientuje :) No i trzeba lubic ten wyglad ;)

Z innych propozycji tak czesto wymieniany przez forumowiczow Pilot 78g stalowka F :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Lamy, mnie odrzuca niesamowicie ich ksztalt, nie lubie takich kanciakow ;P

Pilot mi sie podoba, chociaz nawet z wygladu to taki  plastic fantastic, ja blizej jestem ku Pilotowi, podkreslam to tylko i wylacznie moje widzimisie (zeby nie bylo...)

Aczkolwiek badz mezczyzna, teraz czas podjac meska decyzje  ^_^ 

 

A byc moze ktos zarzuci calkiem inne i trafniejsze modele :)

 

Powodzonka przy wyborze!

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Pilot 78g nie podchodzi ci stylistycznie, możesz pokusić się o Pilota Prerę (małe lekkie piórko w szerokiej palecie kolorów) lub Pilota Cocoon (odpowiednik Pilota MR, ale możesz mieć też stalówkę F), który jest cięższy i ma kilka fajnych kolorków do wyboru.

http://www.pilot.co.jp/products/pen/fountain/fountain/cocoon/

Do zdobycia tylko na eZatoce, bo ja swoich się nie pozbywam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...