Skocz do zawartości

Firma Inahon mówi dzień dobry :)


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Witam,

Na wstępię chciałbym się przywitać. Reprezentuję firmę Inahon Sp. z o.o. z Warszawy - przedstawiciela m.in. takich marek jak Aurora (Włochy), Cross (USA) czy Sheaffer (USA).

Przyznam się bez bicia, że szukam nabywców limitowanych i rzadkich piór wiecznych i uważam, że tak szacowne grono jak tutaj będzie odpowiednim celem ;)

I stąd od razu moje pytanie do administratorów forum - czy jest taka możliwość, aby wystawił w dziale kupie/sprzedam wyjątkową ofertę na 2 limitowane pióra firmy Conway Stewart oraz jedno Aurory? Sprzedawcą będzię firma Inahon stąd moje zapewnienie, że są to przez nas sprawdzone i 100% pewne i nowe produkty.

Dziękuję i pozdrawiam czekając na odpowiedź...

Krzysztof

PS: To samo umieściłem na konkurencyjnym forum. Mówię, żeby później nie było że jakiś szpieg czy coś ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy to ta sama firma INAHON, z Surowieckiego 2 w Warszawie, która mojego sziferka - woła roboczego z Chin sprowadziła?

Szkoda, że nie znalazłem Was wczesniej - nie dryndał by kolega z Ursynowa do highclassa na koniec świata - do ich siedziby. ;)

I stąd od razu moje pytanie do administratorów forum - czy jest taka możliwość, aby wystawił w dziale kupie/sprzedam wyjątkową ofertę na 2 limitowane pióra firmy Conway Stewart oraz jedno Aurory? Sprzedawcą będzię firma Inahon stąd moje zapewnienie, że są to przez nas sprawdzone i 100% pewne i nowe produkty.

czy rzeczone cuda do pisania już się rozeszły pod stałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...