Skocz do zawartości

Lady Parker, czyli o tym, że każda kobieta kocha perły


bosa

Polecane posty

Wiem, że większość z Was reaguje na Parkery alergicznie, ale ta Panna jest inna. Ona tylko siedzi i wygląda! ;)

 

Każda kobieta ma mały pokoik z lusterkiem, swoją małą samotnię (no dobra, może nie każda, ale musiałam jakoś zacząć elegancko!), a Lady Parker von Fünfundvierzigberg nie jest inna.

 

@Ann, moja droga babciu dostojna persono o srebrzystych włosach (:D), dedykuję tęł sesjęł Tobie, czarownico witch.gif

 

Bo każda kobieta kocha perły!

(No chyba, że są z Biedronki i kosztowały 9,99,-. To wtedy trochę mniej kocha.)

 

6evl.jpgmn17.JPGz2ur.JPGs57b.jpgx3hk.jpgjjd7.jpg

 

Co za noga! :D

wcn.JPG8lyp.jpg

 

 

 

Bonus: Nie dość, że mi się dziwny włosek przyczepił do głowy, to się za mną jeszcze czai jakiś potwór! :<3qoh.jpg

 

:P

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parker jak Parker, ale te ciasteczka :wub:

Właśnie w tych smakowitych pudełkach trzymam pióra i atramenty :D

 

 

tak mi publicznie od babci wyjeżdżasz? :D a to nie miało pozostać między nami? Fajna sesyjka, ale cóż to za czerwone body? czym cykane fotki? (bo się jeszcze okaże, że mamy to samo ;)) zdjęcie w bucie jest moim faworytem, a @Pan_Q tylko o słodkościach...

 

Wstydzi się mnie :cry: :cry: :cry:

 

Canon PowerShot SX 150 Is bodajże? Nie wiem, to pożyczone :roflmho:

Body czerwone z wyprzedaży. But i ponętna noga w perłach, czegóż chcieć więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to czerwone body mnie zmyliło, już miałam nadzieję... ;) dobra, nie wstydaj mi tutaj, Wujek Konis nie pogonił za nazywanie Wujkiem, to ja babcię przeżyję, może @Pan_Q mnie w Ciechocinku odwiedzi.

 

mój drogi, nie żałuj sobie ani ciut ciut, będę wiedziała, czym Cię po spacerze ugłaskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :) Się uśmiałem. Miałem kiedyś takiego Parkera, ale czym porędzej się go pozbyłem. Parker to zło (ale brązowego Vacumatica chętnie przygarnę :))

 

A ja lubię mojego Frontiera i mnie od niego nie odczepicie swoją mową nienawiści! :<

 

 A co sobie będę żałować, misie na zimę też się obżerają :P

Dzięki temu im cieplej potem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może @Pan_Q mnie w Ciechocinku odwiedzi.

 

mój drogi, nie żałuj sobie ani ciut ciut, będę wiedziała, czym Cię po spacerze ugłaskać.

 Noooo :)

 

A ja lubię mojego Frontiera i mnie od niego nie odczepicie swoją mową nienawiści! :<

 

 A 45 nie?

 

 

Dzięki temu im cieplej potem!

 I przyjemniej :)

 

 

 

NO! ZIMO, PRZYBYWAJ, JESTEM GOTÓW!

gruby%20kot.jpg

;)

 

A obfitszego to już nie było :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, to taki skrót myślowy był. Mam kilka Parkerów, w tym frontiera, którego lubie najbardziej. To jest oczywiście Parker 45, jak ujęłam w szlacheckiem nazwisku Lady... Ale szczerze powiedziawszy niespecjalnie go lubie. Kreskę ma fajna, ale ni mogę się z nim dogadać. A to przerywa, a to coś mu znowu pisać nie po drodze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie czterdziestki piątki, znaczy jedną ma Żona, druga mam ja. Żona ma wresję CT "arrow" w kolorze burgunda, ja mam klasyczną czarną. Żona ma zlatkę M, ja mam zlatkę F (mimo że na osadce piszą, że M). oba pióra pochodzą z lat 70. kiedy jeszcze montowali zlatki do czterdziestek piątek, a nie złocone stalówy. dałbym zdjęcia, ale niestety nie wziąłem dziś twardziela, także tego.

 

jak się pisze? pisze wybornie. zlatki są z grubej blachy, ale są dość elastyczne, więc można nieco fleksować, tak w granicach rozsądku. zlatki gładko suną po papierze, z lekkim szumem, bez skrzypienia, bez stękania i przerywania. ostatnio Żona miała problemy ze swoją strzałką, ale to wina atramentu l'artisan pastellier. klasyk z eFką pisze dość sucho, strzałka z eMką pisze mokrzej, ale nadal w akceptowalnym przeze mnie zakresie.

 

do recenzji jakiś czas już się zabieram, także może po nowym roku się zbiorę i napiszę.

 

08-13-NP20-ID68%252B-17-005.jpg

góra: zlatka prawdopodobnie F z klasyka

dół: zlatka M ze strzałki

 

08-13-NP20-ID68%252B-17-006.jpg

to samo, tylko od spodniej strony.

 

08-13-NP20-ID68%252B-17-007.jpg

spływaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nooo, pudełko ładne :P

to jeszcze nie wszystko, pod foremką na pióro znajdują się cztery oryginalne naboje z quink'iem solv-x, dość starawe, bo z niebieskimi mordkami. dodatkowo pióro ma załączony oryginalny zbiorniczek typu dętka. gdyby nie to wszystko, to bym nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...