Skocz do zawartości

Spotkanie - Powitanie jesieni


Pan_Q

Polecane posty

I teraz będzie tak, że część pojedzie na ryby, część wcale, a część do Gdańska... 

@PanQ(o ile się nie zgubiłem Ty jesteś pomysłodawcą): Może łatwiej by było, gdybyś podał jakieś współrzędne tych ryb, możnaby się wtedy lepiej zorientować w dojeździe...

a ja pojadę do Stuposian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

piłem wszystko, nawet denaturat, płyn do chłodnic i brzozową.

 

tajemnica smaku lubelskich piw tkwi w najtwardszej w PL wodzie kranowej, która składem równa się nałęczowiance. właśnie przez tę naszą wodę lubelskie piwa smakują tak, jak smakują. nieważne czy fabryczne, czy domowe. dla mnie ciemne i jasne miały tę samą lubelską nutę. dawniej smakowymi wyjątkami były zwierzyniec i jeleń. zwierzyniec bo ze Zwierzyńca, a jeleń bo z Chełma. ja jako Lubelak smak perły uwielbiam, ale ludzie spoza Lubelszczyzny wiem, że nie przepadają. na marginesie, bez chwalenia, pierwszą perłę wypiłem w wieku 2 lat, także mam 32 lata tradycji. to zobowiązuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłem wszystko, nawet denaturat, płyn do chłodnic i brzozową.

 

tajemnica smaku lubelskich piw tkwi w najtwardszej w PL wodzie kranowej, która składem równa się nałęczowiance. właśnie przez tę naszą wodę lubelskie piwa smakują tak, jak smakują. nieważne czy fabryczne, czy domowe. dla mnie ciemne i jasne miały tę samą lubelską nutę. dawniej smakowymi wyjątkami były zwierzyniec i jeleń. zwierzyniec bo ze Zwierzyńca, a jeleń bo z Chełma. ja jako Lubelak smak perły uwielbiam, ale ludzie spoza Lubelszczyzny wiem, że nie przepadają. na marginesie, bez chwalenia, pierwszą perłę wypiłem w wieku 2 lat, także mam 32 lata tradycji. to zobowiązuje :D

Widzę, że Doświadczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa jest OK 3h drogi z Poznania pkp jest jeszcze do przyjęcia.

 

Wydaje mi się, że miejsce spotkań powinno być w miarę do wszystkich dostępne i każdy kto chce może wpaść nie ważne w jakiej części Polski mieszka. Warszawa ma o tyle największy sens, że jest położona w miarę centrum Polski i do tego komunikacja publiczna jest świetna nie ważne skąd jedziemy.

 

A jeżeli mają być spotkania na północy, południu to na myśl mi przychodzi Gdańsk i Kraków. Tylko dlaczego by wtedy nie zrobić zachód, wschód - Poznań, Warszawa.

 

Z drugiej strony kto chce dojedzie nawet te 500km a kto nie to nawet mając spotkanie na miejscu nie przyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...