Skocz do zawartości

Faber Castell Basic


atuzi

Polecane posty

Recenzja jak zwykle rewelacyjna, chociaż zabrakło Crash testów, cóż przyzwyczaiłeś publiczność. ;)  Dziękuję za zainteresowanie tą marką. Wiem, że to jedna z najstarszych marek w branży, ale jakoś ją dotychczas omijałem. Głównie ze względu na zbyt nowoczesny jak dla mnie design. Fajnie, że wyczerpująco omówiłeś cechy stalówki. :)

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak trafiłeś z tą recenzją, to sobie nawet nie wyobrażasz, szykuję się do zakupu wersji czarno-czarnej kompletnie i już nawet wiem, że Mka to będzie ten wybór :D

czuję się zachęcona i zmobilizowana.

No właśnie M-ka czy F-ka bo mam dylemat :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Mój Charlie przyleciał dziś do mnie, zatem trzeba będzie zrobić jakieś spotkanko celem wymiany doświadczeń przy pifffku :P

 

 

Pewnie, może za drugim razem się uda. :) A chętnie zobaczę Charliego na żywo. Wiele Watermanów już miałem w ręku, ale Charlie mnie zawsze omijał. Mój Faber Castel jeszcze chyba w drodze, miałem nadzieję, że dziś, ale nie doszło... :) No, może jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakupiłem pióro z aukcji powyżej. :)

 

Recenzje atuziego zawsze oglądam z prawdziwą przyjemnością. Sądzę, że gdyby sklepy piórowe tworzyły takie recenzje na pewno podniosłoby to im sprzedaż. A na pewno pomogło zorientować się klientom i pomóc w zakupie. Widziałem, że jeden sklep coś takiego już wprowadził, ale recki, choć fajne, nie są tak rzeczowe i kompleksowe jak atuziego. :)

 

 

Serio masowe zakupy? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...