Skocz do zawartości

Jakie długopisy lubicie?


Sprenger941

Polecane posty

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mnie się wygodnie pisze długopisem Parker Sonnet, Jotter, ale już Urban jest za gruby i szybko się ręka męczy. Do dłuższego pisania się nie nadaje. A wkłady oczywiście nieparkerowskie, bo co drugi mi wylewał :) Ja z Herlitza jestem zadowolony, ale tak często piszę długopisem że wkład zmieniałem rok temu i nie widać końca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballograf Epoca. Pierwowzór Zenitha. Chociaż ostatnio chyba wkłady im się popsuły, bo mam medium niebieskiego i do zadowolenia mi trochę brakuje. Mam tez Parkera Jottera całego stalowego. Niestety do małych ludzi nie należę i łapki tez mam duże i mi ten Parker ginie po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko dwa długopisy i to tylko dlatego, że kupiłem je w zestawie z piórami, i jedno pióro kulkowe.

Długopisy to Pelikany K200 w kolorze zielonym i niebieskim, a pióro kulkowe to waterman Laureat Marble Green.

Częściej używam ołówków i dlatego mam ich znacznie więcej niż długopisów.

ecd4bc5a343c4de7.jpg

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam taką pracę, że część czasu muszę pisać długopisem bo pióro by padło po 2 dniach. Ja mam taki problem, że pisząc długopisem strasznie bazgrzę.

Mam zwykłego Parkera IM i ma dobry wkład - pisze stosunkowo miękko jak na długopis i wogóle się nie maże, a tego nie znoszę. Ponad to rozpisał się po ponad roku :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam taką pracę, że część czasu muszę pisać długopisem bo pióro by padło po 2 dniach......

Spróbuj jednak piórem. Pióra są przecież wieczne. :)

Twój pogląd, że "by padło po 2 dniach" jest tylko niczym nieuzasadnioną spekulacją.

Dawniej nie było długopisów, ani komputerów, a ludzie pisali jednym piórem przez całe swoje życie.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skwercio - piszę często po brudnych, tłustych i wilgotnych papierach, po drugie długopis u mnie nie raz robi za gwoździa do sprawdzania różnych rzeczy na budowie, grzebania tu i tam. Piórem nie odważyłbym się.

konis - tak, to spekulacja grubymi nićmi szyta! Przy mnie kaczor z pisu to amator intryg :-))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...