Skocz do zawartości

Witam :)


Festir

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie :)

Od dawna jestem czytelniczką waszego forum, a teraz naszło mnie, aby się zalogować. Kocham pióra wieczne, chociaż moja styczność z nimi nie jest godna pozazdroszczenia. Ot, kilka chińskich plastików, wenecka maczanka i Zenith Omega. Kilka razy miałam w dłoni Watermana Harmonie oraz Watermana Charlston i dane mi było skreślić nimi parę słów. Aczkolwiek teraz niecierpliwie wyczekuję mojego pierwszego porządnego pióra Watermana Hemisphere i żeby jakoś zabić czas oczekiwania czytam co tylko się da o piórkach i atramentach. Wciągnęło mnie zdecydowanie za mocno :) Już się wyrywam, żeby kupić sobie przynajmniej ze 3 buteleczki atramentów Diamine. Cóż ze mną będzie po dłuższej obecności na forum? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ.

Uwaga! Wkraczasz na teren zagrożony! Ryzykujesz zarażenie piórozą (ciężkie schorzenie objawiające się wydawaniem coraz większych kwot na pióra, w przypadkach ekstremalnych grozi wylądowaniem pod mostem (za to z jaką ładną kolekcją... :))), a także pratchettomanią (ta choroba z kolei polega na maniackim czytaniu wszystkiego, co napisał najwspanialszy pisarz świata - sir Terry Pratchett - a szczególnie serii "Świat Dysku", i wplataniem w każdą dyskusję na forum wątku "światodyskowego", aż do momentu, gdy któryś admin nie wytrzymuje i wywala nas do Kawiarenki :), na tą chorobę cierpimy głównie Pingwin, Alveryn i ja). Występuje tu też plaga królików, choć z tymi staramy się walczyć.

Reasumując, na wypadek, gdybyś chciała nas potem pozwać - zostałaś ostrzeżona :ph34r:

:bunny01:<-----------------Tu się jeden czai, strzelajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...