Skocz do zawartości

Agent 007 - Hero 007 ;-)


NimnuL

Polecane posty

Około 15 lat temu zakupiłem dwie sztuki Hero 007, nigdy nie używane przeleżały w szufladzie do dzisiaj. 

Wrzucam jako ciekawostkę, chyba nikt o tym maleństwie nie pisał na tym forum. Pióro jest cienkie, nieźle wykonane z jakimiś tam mikro-detalami podnoszącymi estetykę (jak na tę półkę cenową). Spasowanie elementów jest dużo lepsze niż Hero 616 (nie wiem czy mam w ogóle oryginał, czy podróbkę podróbki). Pióro ma delikatny uskok pomiędzy sekcją, a korpusem, dzięki czemu założona skuwka stanowi jedną całość z korpusem. Rozmiarem wydaje się być piórem dla dziecka, dziewczyny, kobiety. 

Klips na tej cienkiej skuwce wygląda jak nos nosacza :)

BTW wstawianie fotek na tym forum to koszmar i metr mułu 😉 

IoNlBp8pnToaoWx_1699634599.jpg

IV2yRVQv2PTBZ0x_1699634213.jpg

 

XS6CAfXsyaGGYfd_1699634213.jpg

7FvjKSQcAhcNF4q_1699634209.jpg

eV996hX3Xc4N1BC_1699634206.jpg

 

i3DdnQc9rnFlxdH_1699634209.jpg

 

XS6CAfXsyaGGYfd_1699634213.jpg

 

ebmFSaKMPUvEu4t_1699634599.jpg

 

ycD52eUoY8HdZcN_1699634599.jpg

 

opyhwLPRQTvLLoL_1699634599.jpg

 

Od góry: Pelikan M205, Hero 007, Jinhao 85, Hero 007 i Hero 616

WHvIxfBp6BBA2U0_1699634600.jpg

IoNlBp8pnToaoWx_1699634599.jpg

Edytowano przez NimnuL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, NimnuL napisał:

BTW wstawianie fotek na tym forum to koszmar i metr mułu 😉 

Czemu? Wystarczy wrzucić na jakikolwiek hosting i wkleić bezpośredni URL do zdjęcia, o ile nie jest w jakimś dziwacznym formacie to już silnik radzi sobie z tym sam, nawet nie trzeba tagów stosować jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @NimnuL. Kilka lat temu kupowałem dość duży zestaw starych, Chińskich piór u sprzedawcy oferującego głównie pióra tzw.vintage. Jako "gift" dostałem dwie sztuki Hero 007. Niestety mi trafiły się buble przez duże B, całkowite przeciwieństwo ww. w tym temacie. Dokładnie to samo pióro, w tym samym kolorze, zbiór wszelkich, możliwych wad. Zaczynając od rozpadającego się korpusu(tworzywa) na wnętrzu kończąc. Cóż taka jest "chińszczyzna", jednym trafi się fajna partia, drugim alter ego w najgorszej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

2 godziny temu, NimnuL napisał:

Test...

https://imageupload.io/ib/IoNlBp8pnToaoWx_1699634599.jpg

No nie działa, link nie jest zamieniany zdjęciem.

@NimnuL jeśli Ty działasz ze smartfona to korzystaj z klawisza na dole  "Wstaw inne multimedia"  i dalej wklejaj w pola rubryk. Praktycznie wszystkie obrazy wchodzą. Na kompie można podobnie, chociaż sprytne przeglądarki zadowalają się przeciągnięciem myszą.  Linki "do czegoś"  warto osadzać po kliknięciu na łańcuszek u góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...