Jump to content

Cześć, ja z kolei do tematyki piór mam zupełnie inne podejście.


MiliM

Recommended Posts

Witam

To mój pierwszy post na forum poświęconym piórom w życiu co może wydawać się nieco kuriozalne zważywszy ze je produkuje. Ale wiecie jak to jest, jak człowiek się od rana do wieczora w czymś grzebie to potem nie ma już siły jeszcze o tym pisać. Ale przełamałem się i zarejestrowałem tutaj. Jeśli ktoś by miał zatem pytanie o pióra od kuchni to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Cześć @MiliM. Bardzo ciekawy temat. Napisz proszę coś więcej. Głównie (wyłącznie?) w metalu pracujesz? Jakie stalówki są w Twoich projektach, jakich rozmiarów? Oglądnąłem fotki na Insta i kilku innych stronach. Zwłaszcza pióro ze sprzęgłem mnie zaintrygowało.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Hej,  pozwolę sobie odpowiedzieć zbiorczo. Chyba najłatwiej to zobaczyć moje prace na instagramie @milim_pro. tam regularnie wrzucam nowości. Co do projektu ze sprzęgłem to taki dość szalony pomysł, nie ukrywam że przerost mechaniki nad potrzeby ale po prostu lubię różne mechaniczne wyzwania i wynalazki. Pióro póki co jest w połowie konceptem w połowie w częściach, robię je w wolnych chwilach bo wiadomo jak jest ale gdzieś tam pomału posuwa się do przodu. Idea jest taka że ma ono swój własny zbiorniczek i aby je napełnić zasysa się poprzez zasprzęglenie tłoczka tłoczka. To tak w dużym skrócie. Pracuje w metalu głownie a stalówki uzywam schmidt.

Edited by MiliM
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 13:09, Agnieszka napisał:

Można gdzieś zobaczyć te pióra na żywo? Pomacać, zważyć w ręce? Bywasz na imprezach typu Pelikan Hub, Pen Show Poland, Dzień Pióra Wiecznego?

Oczywiście, jeśli jesteś z warszawy to zapraszam do pracowni, chętnie oprowadzę, pokażę co i gdzie robię i oczywiście dam wszystkie pióra do pomacania. Myślę że najłatwiejszy kontakt to moje insta @milim_pro Co do imprez to nie bywam, myślisz że powinienem? Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad tym.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...