Skocz do zawartości

Naprawa starego pióra Waterman. Model chyba 501 lub podobny


maciekgr

Polecane posty

Witaj na Forum😀

Waterman 501 tak wygląda:

post-60-1176037194.jpg

A może masz takie jak ja, Watermans L5, L2:

waterman_L2_L5_01.jpg

Pióra bardzo atrakcyjne w kolekcji, sporo wysiłku włożyłem w ich uruchomienie, ale niestety daleko im do jakości użytkowania np. Watermana Hemisphere (fakt, że Hemis prezentuje wysoką klase🥇). Moja rada: zanim przywrócisz je do życia, sprawdź czy odpowiada Ci pisarsko, np używając z atramentem jak maczanka w kałamarzu. Oczywiście jeśli chcesz mieć w kolekcji pióro sprawne✍️, to warte jest każdego wysiłku👍. Możesz wysłać do Przemka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

6 godzin temu, Rittel napisał:

Co to za głupoty? 🤦‍♂️

1 godzinę temu, Rittel napisał:

Jeśli tak to OK, cofam pytanie. Ja zrozumiałem że ogólnie Hemisphere jako model to klasa światowa, do której jakieś starocie nie mają prawa się nawet umywać.

Hola, hola!!! Starocie? Proszę sobie moimi najlepszymi piórami gęby nie wycierać. A kto zaprzecza, że Dulcynea z Toboso (mój Hemi, podkreślam z naciskiem: mój) nie jest najpiękniejsza na świecie (mój Hemis ma wszystkie pod sobą) to wzywam na udeptaną ziemię (kredowany papier)@Rittel, jak masz dobre pióro to się nim pochwal, a od moich to Ci za się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...