Jump to content

Etui na piór trzy


Recommended Posts

Skoro mamy już pióra, to czasem trzeba mieć też etui.

Jeszcze nie wiem, czy polecam tak na stówę, ale chciałam się podzielić z Wami info o takim etui.

Nie mogę go jeszcze polecić z czystym sercem, bo chcę go podarować wraz z Plaisirem jako wychodne etui do torby i nie będę go testować osobiście.... Samo w sobie sprawia miłe wrażenie, jest lekko usztywnione, trzy pióra się mieszczą, niestety stykają się, więc raczej na woły robocze... Suwaki dwa, wygodnie się otwiera/zamyka.

Naboje Edelstein w opakowaniu są zbyt szerokie i po zamknięciu widać, że rozpychają się w etui. Skoro jednak z założenia ma być tam Plaisir, w dodatku tylko jeden, to naboje do niego będą w tej siateczce mieścić się akurat.

Czyli pierwsze macanko na plus, cena poniżej 40 zł (już z przesyłką) na Amazonie też spoko.

A w sesji udział wzięli: naboje długie Edelstein, Sheaffer Intensity Pilot MR i Sheaffer Prelude, oraz wspomniane etui w roli własnej.

 

WTgTuA8.jpg


0avC2Q9.jpg


WWftSKC.jpg


BcvTy9n.jpg


bEQwHYw.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Skradałem się do niego już wielokrotnie. Podoba mi się wykonanie - raz, że czarne-czarne, a dwa że "okładka" jest twarda. Ale sądząc po zdjęciach ulega ono kompresji. O ile wrzucamy wszystko, bo aż 3 szt. na jedną stronę, to przy załadowaniu drugiej strony jedno o drugie się rysuje. Na szczęście mnie to nie grozi, bo więcej jak jedno naraz nie używam. Cena 40 zł. całkiem spoko, choć na Allie chodziły po 3$, a Amazon 10$. No i najważniejsze, że czarny 🙂

Link to comment
Share on other sites

z Amazona przyszło do mnie za jakieś 35 zł, ale się zagapiłam, mogłam wykorzystać konto Niemęża i chyba z Amazon Prime przesyłka by była za darmo. Z Ali wysyłka trwała zbyt długo, musiałam mieć etui na już.

Link to comment
Share on other sites

Ja w przypadku takiego etui zakładam pokrowiec jakiś cieniutki delikatny na najmniejsze pióro i wkładam je do środka. Nic się wtedy nie rysuje. Takie delikatne pokrowce sprzedawali kiedyś na ali całymi dziesiątkami za kilka zlotych. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...