Skocz do zawartości

Etui na piór trzy


Ann_gd

Polecane posty

Skoro mamy już pióra, to czasem trzeba mieć też etui.

Jeszcze nie wiem, czy polecam tak na stówę, ale chciałam się podzielić z Wami info o takim etui.

Nie mogę go jeszcze polecić z czystym sercem, bo chcę go podarować wraz z Plaisirem jako wychodne etui do torby i nie będę go testować osobiście.... Samo w sobie sprawia miłe wrażenie, jest lekko usztywnione, trzy pióra się mieszczą, niestety stykają się, więc raczej na woły robocze... Suwaki dwa, wygodnie się otwiera/zamyka.

Naboje Edelstein w opakowaniu są zbyt szerokie i po zamknięciu widać, że rozpychają się w etui. Skoro jednak z założenia ma być tam Plaisir, w dodatku tylko jeden, to naboje do niego będą w tej siateczce mieścić się akurat.

Czyli pierwsze macanko na plus, cena poniżej 40 zł (już z przesyłką) na Amazonie też spoko.

A w sesji udział wzięli: naboje długie Edelstein, Sheaffer Intensity Pilot MR i Sheaffer Prelude, oraz wspomniane etui w roli własnej.

 

WTgTuA8.jpg


0avC2Q9.jpg


WWftSKC.jpg


BcvTy9n.jpg


bEQwHYw.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradałem się do niego już wielokrotnie. Podoba mi się wykonanie - raz, że czarne-czarne, a dwa że "okładka" jest twarda. Ale sądząc po zdjęciach ulega ono kompresji. O ile wrzucamy wszystko, bo aż 3 szt. na jedną stronę, to przy załadowaniu drugiej strony jedno o drugie się rysuje. Na szczęście mnie to nie grozi, bo więcej jak jedno naraz nie używam. Cena 40 zł. całkiem spoko, choć na Allie chodziły po 3$, a Amazon 10$. No i najważniejsze, że czarny 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...