Skocz do zawartości

Jaka to stalówka?


Chrumpel

Polecane posty

W robocie zajmuję się, miedzy innymi, przeglądaniem faktur i ich zatwierdzaniem. Mam kontrahenta w Japonii, z którym współpracuję już kilka lat, ale zamawiam u niego materiały dość rzadko. Kilka dni temu dostałem od niego fakturę, jak zawsze, ale po raz pierwszy zwróciłem uwagę na jego podpis i oniemiałem z wrażenia...

Czy ktoś z Was jest w stanie określić, jakiej stalówki używa to tego podpisu, a może nawet atrament? Taka zabawa w zgadywanki na weekend... :)

48a1ad30f07a3b65.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to wpadłem i zrobię to w poniedziałek :) Jednak chciałem Wam pokazać, że są ludzie na świecie, którzy w codziennej pracy przykładają taką uwagę do tego czym i w jaki sposób piszą, podpisując się choćby pod zwykła fakturą... I to jest pocieszające :)

A na razie możemy potraktować tę zgadywankę jak weekendową zagadkę, jak dostanę od niego odpowiedź, to napiszę co i jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chrumpel napisał:

Jednak chciałem Wam pokazać, że są ludzie na świecie, którzy w codziennej pracy przykładają taką uwagę do tego czym i w jaki sposób piszą, podpisując się choćby pod zwykła fakturą... I to jest pocieszające :)

Myślę że wiekszość doskonale o tym wie :)

2 minuty temu, Ziemniaczek napisał:

Jakoś dziwnie układają się grube i cienkie kreski, aż zbyt dziwnie jak na stuba.

Mógł zmieniać kąt podczas pisania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 11:12, derywat napisał:

@Aventador13 jak udało Ci się określić, trafnie zresztą, że to 1,5 mm? Mi bardziej pasowało na 1,1.

Po liniach kreślonych w dół (chociażby pierwsza litera) widać wyraźnie że to szersza stalówka niż 1.1, która jest dość cieńką stalówką. Moje Kaweco 1.5mm kreśli właśnie taką linię jak na tym podpisie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...