Jump to content

Sheaffer Targa


Lepki

Recommended Posts

  • 1 month later...

Targa to kawał mosiężnej tulejki z porządnym zamknięciem skuwki. Odporna bestia do działań w trudnych warunkach (kto by się przejmował jakimś tam lakierem?). :P

W dodatku nazwa sugeruje (przynajmniej jedna z teorii na ten temat ;)), że odporność była stawiana na pierwszym miejscu.

Kształt nieszczególny (styl nadal kojarzy mi się z Vectorem), ale zdaje egzamin.

Edited by Alveryn
Link to comment
Share on other sites

Z tego co piszesz, aż ciśnie się określenie "wół roboczy". Cóż, w moim słowniku nie ma takiego wyrażenia. Szczególnie jeśli chodzi o pióra. Nie uznaję kompromisów, pióro musi być... takie jak pomarańczowa kurtka levisa którą nosił syn Adasia Miałczyńskiego ;) a oprócz tego dobrze jeśli będzie wytrzymałe. Oczywiście czego innego oczekuję od Lamy Safari, a czego innego od 70 letniego pióra, ale i jedno i drugie musi mnie czymś urzec. To że przetrzyma bezpośredni atak A10 jeszcze mnie nie przekonuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, pióro jest ciężkie, widać też że nic mu nie jest straszne, ale mnie się podoba ta prostota połączona ze stalówką inlaid :) To stanowczo najbardziej eleganckie z moich piór i raczej nie będzie wołem roboczym, bo i grubość pisma jest zbyt duża dla mnie do codziennego pisania. Trzymam go do istotniejszych celów, podpisywania ważnych dokumentów itp B) A na razie leży w pudełku i od czasu do czasu coś nim skrobnę. Czeka je jeszcze złocenie skuwki ale to już dalsze plany...

Link to comment
Share on other sites

Nie do końca rozumiem... :bezradny: Przekaz nie do mnie, tylko do Adminów (to akurat zdołałem pojąć ^_^), ale czy resztę posta mógłbyś wyjaśnić tak, żeby biedny Pingwin (który, jak wiadomo ma ptasi móżdżek) mógł to strawić? :huh:

Jaki PZPN? Jaka wiara? Co jest nie tak? Co to wszystko ma do siebie i do inlaidów? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...