Jump to content

Dzień dobry


Pursat

Recommended Posts

Kłaniam się wszystkim nisko.
Trafiłem tu przed kilkoma dniami, gdy po dwudziestu latach (co do miesiąca) zapragnąłem wybrać i nabyć kolejne pióro. Przyznaję, że Wasz entuzjazm i obszerna ilość łatwo przetwarzalnej  informacji bardzo pomogły mi moich poszukiwaniach. Dziękuję w tym miejscu wszytkim za opublikowane opisy i zdjęcia, obym i ja mógł wnieść coś ciekawego.
Piórami piszę na codzień od ławy szkolnej, więc określę się, iż jestem tyleż wielbicielem piór wiecznych co praktykującym użytkownikiem. Od pra dawna intrygowała mnie polska nazwa dla tego rodzaju instrumentów piszących: "wieczne pióro". Jako już dorosły osobnik wykonałem solidny krok w stronę wieczności, stając się użytkownikiem Parkera Duofolda. Tymże właśnie posługuję się od owych dwudziestu lat.
W miniony czwartek zamówiłem Sailora 1911 Standard, który jedzie już do mnie UPS-em i już pojutrze powinien do mnie trafić. Poszukując kolejnego pióra trafiłem na całe ich mnóstwo i przez to z rozpędu pozamawiałem ponadto kilka innych w prezencie dla bratanicy i przyjaciół jak i dla zwyczajnego zabicia ciekawości.
Jakkolwiek na owe nabytki zareaguję, spróbuję się tymi odczuciami z Wami podzielić i powinno to nastapić w nadchodzącym tygodniu.

Pozdrwaiam serdecznie,

Piotr

Edited by Pursat
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...