Skocz do zawartości

Pen Show Poland - Katowice, 11-12 kwietnia 2015 r.


Akszugor

Polecane posty

Dexter pisał na FOP o specjalnej salce dla forumowiczów - http://forumopiorach.net/viewtopic.php?f=251&t=7287. Pewnie miał na myśli swoje forum, ale chyba duża część osób z FOP pisze także tu - i odwrotnie. Może tam się spotkamy?

Też byłabym za tym, żeby wprowadzić jakiś element ułatwiający rozpoznanie. Nie znam nikogo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cool. Będziemy się przechadzać, mijać się nierozpoznani. Patrzeć i nie widzieć. Nieznajomi znajomi. Ale... jeśli to wam z jakiś względów nie odpowiada, to wymyślcie znak rozpoznawczy np. róża wpięta w klapę, pióro we włosach lub w uchu, Głos Wybrzeża w...  itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter pisał na FOP o specjalnej salce dla forumowiczów - http://forumopiorach.net/viewtopic.php?f=251&t=7287. Pewnie miał na myśli swoje forum, ale chyba duża część osób z FOP pisze także tu - i odwrotnie. Może tam się spotkamy?

Też byłabym za tym, żeby wprowadzić jakiś element ułatwiający rozpoznanie. Nie znam nikogo :)

 

Chyba mi wypada - Dexter miał na myśli raczej wszystkich forumowiczów i miłośników piór wiecznych, na spotkaniach nie ma podziałów na to czy inne forum są przyjemne i przyjazne spotkania i pogaduchy o piórach wiecznych. Także się nie obawiajmy - dobra kawka z Silesia Cafe jest dla wszystkich ^_^

 

Na spotkaniach były już praktykowane różnego rodzaju zawieszki i plakietki - ja tam swoje i Agnieszki mam, wiele osób prawdopodobnie również. Jeżeli nie to w sumie żadne problem się uzbroić w takie ;)

 

Po krótkim namyśle stwierdzam że ja po prostu wezmę identyfikatory - na miejscu będzie możliwość wypisania sobie własnej karteczki z imieniem i nickiem ;) 50 szt nam wystarczy? 

Edytowano przez Nicpon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dexter pisał na FOP o specjalnej salce dla forumowiczów - http://forumopiorach.net/viewtopic.php?f=251&t=7287. Pewnie miał na myśli swoje forum, ale chyba duża część osób z FOP pisze także tu - i odwrotnie. Może tam się spotkamy?

Też byłabym za tym, żeby wprowadzić jakiś element ułatwiający rozpoznanie. Nie znam nikogo :)

Dexter napisał to także i na tym forum, kilkanaście postów wyżej. 

Salka przeznaczona jest dla obu forów. Nie ma segregacji. Pen Show integruje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oł jeee...

 

ale serio, no męczy mnie to że my się tam nie rozpoznamy. mam stanąć na środku sali i wołać po nikach? ;))))

 Kasiu Ciebie to już wszyscy znają. :)

Mam pomysł o 12:30 wszyscy biegniemy do Ciebie na środeczek i poznajemy się ;), a druga próba o 14:27.

Buziaki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kasiu Ciebie to już wszyscy znają. :)

Mam pomysł o 12:30 wszyscy biegniemy do Ciebie na środeczek i poznajemy się ;), a druga próba o 14:27.

Buziaki

:rechot:

 

znaczy się, będziecie?  :D

 

1. Ann

2. kasiasemba

3. zutka

4. Lepki

5. norbie

6. tsyrawe - jeżeli eminencja pozwoli  ;)

7. empi

8. MarcinEck (o ile Żona, Mama, Teściowa, Wnuczka, Chlebodawca...)

9. Nicpoń  :)

10. Nicponka ;)

11 papri :)

12 elessar <kopiuj wklej skarbie :P)

13, 14 kitki

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izie chodziło chyba o to, że nie zauważyła, co Dex napisał ;)

No właśnie :)

 

Oj Iza, Iza...Pen Show to pełna integracja, a nie dezintegracja...nie ma podziałów, to Wy je tworzycie, myśląc o nich, że są jakieś...a nie ma, zresztą sama zobaczysz na Pen Show... ;)

Oj Krzysiu, Krzysiu... a myślałam, że tak dobrze się rozumiemy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ann
2. kasiasemba
3. zutka
4. Lepki
5. norbie
6. tsyrawe - jeżeli eminencja pozwoli ;)
7. empi
8. MarcinEck (o ile Żona, Mama, Teściowa, Wnuczka, Chlebodawca...)
9. Nicpoń :)
10. Nicponka ;)
11 papri :)
12 elessar <kopiuj wklej skarbie :P)
13, 14 kitki

15. Inahonek

16. adamon

17 Lux

18 Dziku?

19 mac.kozinski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...