Jump to content

Cześć wszystkim


Ania.Cz

Recommended Posts

Hello, jestem Ania i uwielbiam pióra.

W podstawówce namiętnie pisałam piórami. W LO i na studiach miałam przerwę. Teraz piszę nimi bez przerwy. Mam wiele różnych piór tańszych i droższych i wszystkie uwielbiam.

Jakiś czas temu odkryłam, że jest więcej kolorów atramentów niż niebieski i czarny. Ponieważ moim hobby są języki obce, moje notatki muszą być kolorowe i nagle okazało się, że nie muszę używać tylko cienkopisów i gelpenów. Są kolorowe atramenty! Aż mi się w głowie kręci ile tego jest. Ostatnio zaszalałam i mam całe pudełko różnych kolorowców.

Piszę piórem, bo wtedy mam ładnych charakter pisma. Pisanie piórem jest lekkie i przyjemne. Wpadłam jak śliwka w kompot. A to forum jeszcze pogłębia moje uzależnienie.

Cieszę się, że jest więcej pióromaniaków, bo w moim otoczeniu nikt nie pisze piórem ;(

Link to comment
Share on other sites

Witaj :)

Zazdroszczę Ci tych możliwości pisania. Ja to musze sobie szukać okazji, aby wykorzystać moje atramenty :) Jak zaczynałem pisać piórem to znałem tylko kolor niebieski. Teraz to raczej bardzo egzotyczny kolor i rzadko używany- jak wypada ;) A tak to głównie brązy, pomarańcze i zielenie :) Nigdy bym ich nie poznał, gdyby nie forum :)

Link to comment
Share on other sites

Hej! Ho!??

Witaj!

Połowa sukcesu już za Tobą - samodzielnie zdiagnozowałaś u siebie piórozę! Teraz wystarczy poczekać na jej rzuty i zaostrzenia, co poznasz po nieprzebytym przymusie nabycia czy to pióra, czy atramentu. Dobrej zabawy!

Link to comment
Share on other sites

Czołem, Aniu!

 

Na pocieszenie wypada dodać, że czasem ludzi można do piór przekonać. Mnie się jednego kumpla udało namówić, ale do piórozy mu jeszcze daleko. To chyba jednak dość egzotyczna choroba ;)

Moi kuzyni lubią pióra, ale nie mają piórozy. Kuzyn ma dwa Parkery Vectory i tego się trzyma jeśli chodzi o normalne notatki i dwa pióra do kaligrafii. Ma także dwa kolory atramentów: fioletowy i zielony. :D Lepsze to niż nic :)

 

I znów zamówiłam pióro i atramenty ;(

Link to comment
Share on other sites

Cześć Aniu!

 

Ja też sobie muszę wytwarzać okazje do używania piór, ale nauka języka jest do tego doskonała. Teraz przyswajam norweski, a moje zeszyty są pełne barw (widać w nich poszczególne kolorystyczne fascynacje ;)  )

Witaj :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...