Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kali zakochać się w Patricians :)

Ja nabyłem nieco skromniej:

Baoera 388 "Sonnet"

2 Baoery 801 "Rialto" - nie rozumiem tylko, czemu, skoro oba są Baoerami 801, to: 1) sekcje "srebrnego" i "złotego" są czarne, pozostałych szare, i mają ciut inny kształt; 2) sekcji nie da się wymieniać między piórami; 3) skuwek też; 4) korpusy "srebrnego" i "złotego" są karbowane, innych nie. Moja teoria jest taka, że "srebrny" i "złoty" są po prostu innym modelem, a w Firmie Aris opisano je błędnie :)

Jinhao 326 "Stealth" - najmniejsze pióro jakie widziałem i najcieńsza kreska jaką widziałem - przebija nawet F Pilota 78G :w00t:. Samo pióro spokojnie można schować w dłoni ;)

A, jeszcze parę dni temu odebrałem moje pierwsze 2 Pelikany... Pelikano z (bardzo) wczesnej produkcji i Steno (kolejny anorektycznostalówkowiec, takie lubię :D)

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że rzuciłeś coś na ząb pasji:) Ciekawiło mnie to Jinhao już wcześniej... Ciekaw jestem płynności pisania. Czy miałbyś szansę na zestawienie go na zdjęciu z innym piórem, np. Pilotem 78G?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakapałem do środka trochę wody i zrobiłem przymiarkę do pisania.

Swan02.jpg

Nie wiem, czy trochę nie przesadziłem z naciskiem, ale stalówce to najwyraźniej nie zaszkodziło. Mam za drobne i zbyt niestaranne pismo do fleksa, czeka mnie sporo nauki. :P

Poza tym ziarno jest ukośnie spisane, trochę mnie znosiło na pobocze. :D

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali być jak ta sroka. Kochać złote piórka. A jak jeszcze piórko być taki Waterman, to kochać mnóstwo.

Kali nabyć piórko we francuskiej guberni sajedinionnych sztatow jewropy, ale piórko już być w Warsaw i za dwa, trzy księżyce dolecieć do Kalego lepianki.

abff0058a145f38e.jpg

bd439fd4404a35d9.jpg

28d7fb8abc7a92de.jpg

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który element to przedmordzie bo nie orientuję się? :)

To jest przedmordzie.

9eb7e5ed9c9df9a0m.jpg

dla mnie, to pióro jest przejawem ordynarnej, nowobogackiej stylistyki. Chodzi o to żeby biło "po oczach" ;)

Bo to nie jest pióro dla faceta lubiącego złote rybki, żurawie i kwiatki wiśni na piórach, kontemplującego przy okazji filozofię dalekiego wschodu. :P

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest pióro dla faceta lubiącego złote rybki, żurawie i kwiatki wiśni na piórach, kontemplującego przy okazji filozofię dalekiego wschodu. :P

bo taki facet kupi jeszcze droższe ręcznie smarowane mazidłem namiki, albo insze cudo, zagryzając ascetycznym suszim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he...Widzę, że mój zakup wywołał u co poniektórych żywsze uczucia.

A o gustach podobno się nie dyskutuje, ale skoro @namiki zacząłeś, to zapytam, jak można wziąć sobie do awatara takiego paskudnego smoka, żywcem wyjętego z rewersów japońskich monet, które zbieram,np takiej jak ta :

fe0687de83437e41.jpg

kiedy nawet dzieci wiedzą, że prawdziwy smok wygląda tak:

f403bd073fd9070f.jpg

:lol::P

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...