Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie - 5 marca (sobota)


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Klub Włoszek  B)

 

mery a jaka Aurora, jaka Delta, jakie Visconti? :)

 

Ekhm, lista marzeń:

1. Aurora Ipsilon De Luxe

2. Delta Sea wood - Mariusza recenzja przykuła mnie do ekranu... 

3. Visconti Rembrandt pomarańczowe lub fioletowe...

 

I tak o. Jak już się uporam z barierą finansową... Coś z tej listy na pewno do mnie trafi  <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, lista marzeń:

1. Aurora Ipsilon De Luxe

2. Delta Sea wood - Mariusza recenzja przykuła mnie do ekranu... 

3. Visconti Rembrandt pomarańczowe lub fioletowe...

 

I tak o. Jak już się uporam z barierą finansową... Coś z tej listy na pewno do mnie trafi  <_<

Tak, bariera finansowa to największa przeszkoda we "włoskim romansie", niestety.

Mnie Fusion zielona z Mariuszowej recenzji oczarowała, pewnie jednak się skończy na Unice :) - Delta. Ale Unica też ładna.

 

Rembrandt - też fiolet mi się podoba, ale czekam na ukazanie się Pearl/Khaki Greena... No i zielony Muscat Green ze starej edycji Van Gogha (był na spotkaniu), albo Pine Trees z nowej edycji Van Gogha, ale to niestety ma odurzającą cenę... i bardzo "niedostępne".

 

A Aurora... to jeszcze do odkrycia dla mnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bariera finansowa to największa przeszkoda we "włoskim romansie", niestety.

Mnie Fusion zielona z Mariuszowej recenzji oczarowała, pewnie jednak się skończy na Unice :) - Delta. Ale Unica też ładna.

 

Rembrandt - też fiolet mi się podoba, ale czekam na ukazanie się Pearl/Khaki Greena... No i zielony Muscat Green ze starej edycji Van Gogha (był na spotkaniu), albo Pine Trees z nowej edycji Van Gogha, ale to niestety ma odurzającą cenę... i bardzo "niedostępne".

 

A Aurora... to jeszcze do odkrycia dla mnie ;)

 

Aurora jest jak mała czarna ;) 

Delta Fusion Green - też zwróciłam uwagę na to pióro, tak, bardzo ładna.

Ano właśnie lista marzeń listą marzeń... a rzeczywistość, czyli byt, wikt i opierunek najpierw...ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurora jest jak mała czarna ;)

Delta Fusion Green - też zwróciłam uwagę na to pióro, tak, bardzo ładna.

Ano właśnie lista marzeń listą marzeń... a rzeczywistość, czyli byt, wikt i opierunek najpierw...ech.

Tak, lista marzeń zawsze jest długa.... Ja jeszcze czekam na kwietniowa premierę Denali z serii Góry Świata Monteverde, liczę, że będzie ładniejsze od tych trzech pozostałych z linii, które mają "takie sobie" kolory... Tzn, mnie się średnio podobają.

 

Na spotkaniu była taka mała starsza Aurora, ale oczywiście nie pamiętam co to za model... ona była śliczna. Zalana takim bordoworóżowym atramentem? Może kojarzysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na spotkaniu była taka mała starsza Aurora, ale oczywiście nie pamiętam co to za model... ona była śliczna. Zalana takim bordoworóżowym atramentem? Może kojarzysz?

 

Niestety w tej chwili nie, po prostu dostałam lekkiego oczopląsu i w sumie ze spotkania najbardziej pamiętam Visconti, Krone, kolekcje Adamona i Kalixta.  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tym razem jednak się nie wyrobiliśmy na spotkanie :(

Troszkę za dużo tych wszystkich przygotowań na raz do ogarnięcia... ale już niebawem ;)

W każdym razie, jak już będzie po wszystkim, bardzo chcemy z Nicponiem zorganizować piórowe spotkanie w Warszawie, jakoś w maju/czerwcu :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visvamitra, on 09 Mar 2016 - 09:17, said:snapback.png

Starsze, bardzo fajne pióra! Praktycznie większość z nich ma numery seryjne na spodniej stronie szyjki. Mój egzemplarz, który przyniosłem na spotkanie, ma liczbę większą niż 2 000 000 :).

 

To chyba to pióro miałam na myśli, patrząc po zdjęciach. Skromna, bardzo ładna Włoszka! :)

 

 

Bardzo fajna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...