Skocz do zawartości

Witajcie!


Inkyhand

Polecane posty

Witajcie!  :)

 

Czytam PWF od dawna, sączę piórową mądrość, ale rejestruję się dopiero po jakichś dwóch latach, kierując się głównie stwierdzeniem, że jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia, lepiej siedzieć cicho...  ;)

 

Niektórzy z Was kojarzą mnie pewnie z innych forów o piórach wiecznych, jeśli mają dobrą pamięć - bo i tam jestem stosunkowo nowym użytkownikiem i póki co relatywnie mało się udzielającym z braku czasu.

Obecnie mam cztery "prawdziwe" pióra, w tym jedno z wymienną stalówką, jeden samotny porzucony korpus, do którego szukam sekcji ze stalówką, oraz pióro maczane domowej roboty, wymagające jeszcze sporego nakładu pracy. Raz na jakiś czas używam także dwóch "zaprzyjaźnionych" piór - Duke'a Air Force One i Sheaffera Prelude.

Do mojej osobistej stajni należą: Waterman Hemisphere, Waterman Carene, Cerruti 1881 Whale (pióro mało znane, niedrogie, do podpisów całkiem sympatyczne) oraz Visconti Rembrandt ze stalówką EF i stubem 1.5. W planie są kolejne nabytki.

 

W wolnym czasie (abstrakcja) czytam książki, czasem coś piszę od siebie, jeżdżę konno, chodzę po górach i lasach, fotografuję.

W przypadku braku wolnego czasu: uczę się, czytam o piórach i piekę ciasta  ;). Znaczną część życia spędzam w Krakowie.

 

Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią PWF. Mam nadzieję, że się przydam! Kolejne ręce na pokładzie to zawsze dobra rzecz.

Pozdrawiam!

 

PS: Visvamitra, dziękuję za zachętę!

Edytowano przez Inkyhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zera startowałam właśnie ponad dwa lata temu, kiedy zdecydowałam, że pora zacząć pisać piórem i dostałam Hémisphère z drugiej ręki, w znakomitym zresztą stanie. Teraz moja piórowa kolekcja stopniowo się powiększa, wedle zasady, że lepiej kupować rzadko, a porządnie, niż często, a średnio. Mam to szczęście, że mój partner również podziela moją pasję i mogę liczyć na piórowe prezenty  :) A i ja nie mam problemu z wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...