Skocz do zawartości

Zapas atramentu


Toffik

Polecane posty

Witam serdecznie forumowiczów.

Jestem bardzo ciekawy czy macie gdzieś zapas atramentu, taką "rezerwę" w postaci jakiegoś małego pojemniczka, gdzieś w plecaku, torbie, czy kurtce. Ja osobiście korzystam z buteleczki po kroplach do oczu. Usunąłem ten "dynks" do zakraplania, tak żeby została sama buteleczka i zakrętka. Dodatkowo uszczelniłem zakrętkę dwoma uszczelkami z dętki rowerowej. 

Jeśli korzystacie z takiego rodzaju backupu to pochwalcie się, jestem ciekaw.

 

post-4136-0-76264600-1453635953_thumb.jpg

post-4136-0-54957700-1453636068_thumb.jpg

post-4136-0-86482800-1453636081_thumb.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi małymi buteleczkami jest problem. Nie ma gdzie tego kupić. W hurtowni farmaceutycznej zaproponowali mi minimum 100 szt. :(

Myślałem też o takich buteleczkach po aromatach spożywczych. Nie wiem tylko jak to by było z napełnianiem, czy po prostu konwerter da radę włożyć do środka. W moim patencie sekcja się nie mieści i trzeba wyjmować konwerter, ale to przecież tylko na wypadek, kiedy nie będę miał dużej butelki.

post-4136-0-11110500-1453639458_thumb.jpg

Myślę ze idealnie nadały by się buteleczki po liquidzie do e-papierosów. Można pogadać z jakimś znajomym vaperem, albo popytać w punktach sprzedaży e-petów, może mają na sprzedaż. Wystarczy wyjąć zakraplacz, no i pasowało by uszczelnić, żeby potem nie mieć przykrej niespodzianki. 

Edytowano przez Toffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam probówek cryovial o pojemności 5ml. średnica probówki jest akurat taka, że się mieści każde pióro bez problemu. w dodatku dno jest stożkowate, przez co można wysiorbać atrament niemalże do zera. probówki kupuje się via ebay od Chińczyka. cena za 200 sztuk to ca. 35zł (przesyłka friko). ale można też kupić mniej, 50 lub 100 szt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...