Skocz do zawartości

Witam


mery

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim :-)

 

Piórem pisałam od pierwszej klasy szkoły podstawowej, przez lata licealne, studia... itd. Początkowo były to pióra no name, później parkery, a mniej więcej 3 lata temu zaczęłam czytać fora i wątki poświęcone piórom... no i przepadłam. 

Piszę dużo, codziennie. W tej chwili mam 6 piór i zapewne nie jest to koniec. 

 

Chociaż - nieczęsto przywiązuję się tak, żeby pióro miało u mnie dożywocie, na stałe jak na razie widzę u siebie tylko 2 z posiadanych 6 piór - Pelikany M205 i P200. Reszta jest wciąż jeszcze sprawą otwartą. 

 

Z przyjemnością czytałam i będę czytać Wasze recenzje, testy, a być może odważę się również napisać coś od siebie.

 

Pozdrawiam

Mery

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem ciekawa ;-) znajduję tu dużo inspiracji. Już zakupiłam Lamy (nie do końca udany zakup, trafiłam na charakterny egzemplarz), Kaweco Al Sport znałam, ale dopiero liczne dobre opinie tutaj mnie przekonują powoli, żeby mu się przyjrzeć (rozglądam się za czymś do pracy, do bazgrolenia podczas firmowych zebrań). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee... dużo piszę też w domu i do tego są idealne, bardzo przyjemna pisanina. Natomiast do pracy - mam niezamykany gabinet, kręci się tu ogrom ludzi. Lamy za ok. 80 zł z przesyłką lub Kaweco (ten najtańszy Skyline) w podobnej cenie - jak mi buchną z biurka to będzie mi smutno, ale już utraty Pelikana żałowałabym bardziej.

 

Piór byłoby więcej, po prostu sprzedałam/oddałam kilka, m.in. Pelikana Purę, Watermana Experta i Shaeffera... Ale tak, kupuję oszczędnie, pióroza piórozą, a życie wymusiło inne inwestycje ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...