Skocz do zawartości

Znalezione pod choinką


visvamitra

Polecane posty

EmvQke.gif

 

Czy znaleźliście coś piórowo-atramentowego pod choinką? Ja po raz pierwszy tak. Mikołaj nie pochwala mojego hobby, ale przyniósł coś takiego:

 

ihqFwf.jpg

 

xGbJGE.jpg

 

iqbwyj.jpg

 

Oto Francesco Rubinato Ink Blu w zabawnym kałamarzu. Nie wiem, czy będę tym pisal, ale ucieszył mnie ten drobny gest. Niestety z samego rana udalo mi się już rozlać atrament i zalać przy okazji niedawno malowaną ścianę. Auć. To nie będzie miły dzień :/

 

A jak u was?

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Mikołaj, a raczej Śnieżynka się postarała i chociaż nie pochwała mojego hobby zafundowała mi taką oto skrzynkę na pióra. Pudełko jest wykonane drewna, pokryte lakierem fortepianowym i mieści 20 piór (ło matko tylko skąd ja tyle nazbieram? :headsmack:).

94acd0a77a412c95.jpg

Edytowano przez WaterMAN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem między innymi (jak chciałem) jinhao 750 z myślą, że wreszczie zrobię fleksa z zebrą hehe :D

Ale jak zawsze ironia losu. Nie mam pojęcia czemu ale pióro ma jakiś nietypowy spływak :hmm1: Całkowicie inny niż tej zwyczajny od jinhao jaki powinien być (może jakieś zmiany...) :( I jednak chyba nie wsadzę tam Zebry. Psikus! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - a co z nim nie tak?

Z atramentem Montblanc przerywał na potęgę. Były nawet poważne przerwy w dostawie atramentu. Jak wlałem do niego oryginalny, to przestał, choć i tak czasem przerwie. Stalówka świetna, nie drapie i dość obficie podaję atrament. Więc tylko tego mnie się przyczepić.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...