Jump to content

La butelka vel flakon

Morlok

Recommended Posts

Nie podobają mi się buteleczki, w których jest sprzedawany atrament, a jak się podobają to cena jest szkaradna.  

Macie może pomysły na pojemniki inne niż oryginalne kałamarze. Wyobrażam to sobie tak, że np. słoik od kremu na noc, a tam w środku Nicpoń, galusowy, turkusowy. ;)

Dziewczyny mogą mieć sporo do zaoferowania, a i alchemicy powinni mieć w tej materii coś do powiedzenia. :)

Może szkło laboratoryjne? Niektóre fajnie wyglądają, na przykład kolby miarowe, są niedrogie i na 100% nie będą reagować z zawartością ;).No chyba że atrament na kwasie fluorowodorowym. Nic nie poradzisz wtedy.

To brzmi ciekawie, a jak się trochę rzeczonego kwasu przyplącze to może być jako przyprawa ;)

niewielkie ilości atramentów przetrzymuje w szpitalnych probówkach na morfologie, chemie i takie tam... :D kolorowe nakręteczki i kolorowa zawartość. Tylko niektóre trzeba najpierw wyczyścić z różnych czynników znajdujących się wewnątrz.

za cztery dolce można kupić od Chińczyka bez obawień o poprzednią zawartość. te kupowałem, te są dobre. wcześniej kupiłem i nie  były niedobre, albowiem pękały nakrętki i, co prawda atrament się nie wylewał, ale można się było nim powalać podczas odkręcania fiolki.

co do słoiczków, to ciekawych słoiczków używa wancher.

• 2 weeks later...