Skocz do zawartości

Wszystko czego potrzebują Twoje pióra to...


Ender

Polecane posty

Przyznam, że nie wiem co mnie naszło,... :hmm1:

 

zastanawiałem się dziś na ranem, wybudzony o jakiejś 4, jakie pióro chciałbym na mikołaja,... :rolleyes:

 

takie zadanie dostałem...

 

czego ja mogę potrzebować?... 

 

no?...

 

czego?...

 

Sam nie wiem...

 

ale wpadło mi do tej pustki między uszami i rozeszło echem poniższe stwierdzenie... :P  ;)

 

LCRCRd1.jpg

 

i nie dotyczy mnie, lecz stadka mego, którym mam nadzieję, że godnie się opiekuję... :)

 

 

A jak wam idzie z życzeniami, prośbami, zachciankami mikołajowymi?

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zachciankę na Pelikana M400 w zielone paski. Wiem, nuda... Ale nic nie poradzę. To pióro do mnie krzyczy: "kup mnie, kup mnie"... Myślałem o wintydżu, ale ta dwukolorowa stalówka... No i w tej cenie jest wiele innych fajnych piór... Ale to ptaszydło nie daje za wygraną... I co ja mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zachciankę na Pelikana M400 w zielone paski. Wiem, nuda... 

 

Też mam podobną zachciankę, kiedyś miałem M600 w zielone paski, przeleżał 4 lata i sprzedałem w stanie sklepowy. Teraz żałuję tej decyzji :-(

"Czterysetki" w zielone paski? 

 

pelikany%252520zielone%252520zbiorczo.jp

 

Naprawdę? A przecież tyle jest ładniejszych piór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciłbym wreszcie coś do kaligrafii, na początek. A nie mam pojęcia co to by mogło być :P (Jakieś rady?)

Poza tym od dłuższego czasu woła do mnie z oddali atramencik PR Electric DC Blue O_O

No i jakoś mam fazę na atramenty :D Więc po troszku też by się chciało tego więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...