Skocz do zawartości

Pióro do 100 zł


Pasjonat

Polecane posty

Witam

 

    Chodzę teraz do Technikum Informatycznego, od zawsze chciałem sobie kupić i nauczyć się pisać piórem :)

Do końca nie wiem jakie będzie do mnie pasować. Głównie będzie służyło do robienia notatek, więc będzie dość często używanie.

Nie za ciężkie nie za lekkie, dobrze wyważone, którym będzie się dobrze pisało i nie będzie skrobało kratki i nie będzie robić żadnych '' kleksów '' czy czegoś podobnego :)

Pióro do 100 zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście stalową. Black Carbon jest kuriozalnie duże. Generalnie z tych dwóch wybrałbym trzecie - Loom Piano / Metalik 

Moim skromnym zdaniem pióra z serii Basic są nieładne. Przy zamkniętym piórze wygląda ono jakby skuwka nie była dosunięta do końca. To zbędne przewężenie strasznie szpeci pióro. 

Edytowano przez Morlok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Carbon. Wspomniane przewężenie w ogóle nie przykuwa mojej uwagi. Pióro jest ciężkie, ale nie męczy reki przesadnie.

Moim zdaniem zwężenie to wygląda dobrze. Pasuje do pióra. Nie powiedziałabym że jest ciężkie. Masa jest idealna moim zdaniem, choć dla kogoś kto nie lubi ponad przeciętnie ciężkich piór, może nie pasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Po 10 miesiącach użytkowania muszę szczerze powiedzieć, że nie wrócę już nigdy do klasycznego długopisu xD Jest świetne ! Przyzwyczaiłem się do jego wagi i pisanie nim nie sprawia mi problemu. Mogę pisać bez końca i mnie ręka nie boli :)

Kiedyś z pewnością kupię coś do 1000 zł ale to mi na chwilę obecna w zupełności wystarcza :D

Edytowano przez Pasjonat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...