Jump to content

Podbeskidzie - spotkanie


endoor

Recommended Posts

Witajcie!

Planujemy spotkanie piórowe w Bielsku-Białej. Wstępne ramy spotkania są takie:

1. Termin - 28.10.2015 (środa), ramy czasowe: 16:00 - 20:00

2. Miejsce - któraś kawiarnia w CH Sfera - zalety, to duży parking i mniej więcej środek miasta (chyba najkorzystniej wychodzi na 3 piętrze przy schodach ruchomych - duże stoliki i przyzwoite ceny)

 

Zapraszamy wszystkich chętnych z Bielska-Białej i okolic (z takich miejscowości jak Kraków i Katowice to tylko godzina jazdy samochodem)!

 

Należy wziąć dobry humor i tyle piórowego dobra i zdołamy unieść! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piter, bo Cię BKS-em poszczuję:P Lepiej weź warsztat i przybywaj;)

Daj numer telefonu, to zadzwonię i Cię wyśmieję... Mam tyle anatomii (niestety ludzkiej, nie piór), że to już nieprzyzwoitość. Kwiaty zwiędły, chomik zdechły leży itp...

Link to comment
Share on other sites

Daj numer telefonu, to zadzwonię i Cię wyśmieję... Mam tyle anatomii (niestety ludzkiej, nie piór), że to już nieprzyzwoitość. Kwiaty zwiędły, chomik zdechły leży itp...

:P Nie kibicuję lokalnie, żal na to patrzeć. ;) Teraz jeszcze wywalili stadion w centrum w ramach snów o potędze i jest ni to śmiesznie, nie to strasznie.:)

 

A Ty się ucz, bo nauka to potęgi klucz.:P

 

A jak będziesz miał dużo kluczy to woźnym zostaniesz;)

 

Ps.

Możemy Cię odpytać;)

Link to comment
Share on other sites

Jako że to środa to na ten moment jeszcze trudno mi się określić, ale za godzinę to nie widzę trasy Kraków- Bielsko-Biała ;)

Taaa..., lekko nagiąłem,  B) ale kto by się szczegółami przejmował. :P Każdy kto da radę przyjść (również osoby które raczej czytają forum, a mniej się udzielają) jest zaproszony. Piter może wziąć anatomie ze sobą, chociaż czytałem, że nieśmiertelny Bochenek odchodzi do lamusa. ;)

Link to comment
Share on other sites

Taaa..., lekko nagiąłem, B) ale kto by się szczegółami przejmował. :P Każdy kto da radę przyjść (również osoby które raczej czytają forum, a mniej się udzielają) jest zaproszony. Piter może wziąć anatomie ze sobą, chociaż czytałem, że nieśmiertelny Bochenek odchodzi do lamusa. ;)

Ale chyba nie u nas :P

Link to comment
Share on other sites

Obecny termin jest raczej nieprzesuwalny. Poprzedziły go "szerokie konsultacje społeczne". Z różnych względów akurat ta data pasowała większości uczestników, a pogodzić wszystkich nie sposób. To na pewno nie ostanie spotkanie - jeśli ktoś nie może przyjechać zapraszamy na kolejne w którym problem terminu zapewne się powtórzy. :P

 

Co do FPD, to niektórzy mogą przyjechać niektórzy nie, jak to w życiu. Ja osobiście żałuję, z trudem ostatnio wyrywam jakikolwiek wolny kawałek czasu, ale co się odwlecze... :D

Edited by endoor
Link to comment
Share on other sites

@Mariusz888 - szkoda, że nie dasz rady przyjechać, ale oczywiście będzie bardzo miło się spotkać przy jakiejś najbliższej okazji. :) @Ornus - wstępnie wybrałem kawiarnię przy schodach ruchomych w Nowej Sferze na 2 piętrze (nie pamiętam nazwy), ale jak dotrzesz, to po prostu do mnie przedzwoń (zajrzyj do pw), to jeszcze potwierdzimy miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Ale się opiłem... atramentu:P Dzięki za spotkanie, pogaduchy, dobre słowo i możliwość pooglądania pięknych piór. Jestem za stałym terminem spotkań.:) Było bardzo miło Was spotkać:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zechcieli przybyć na lokalne spotkanie piórowe w Bielsku-Białej. Miejsce w centrum handlowym może i nie sprzyjało skupieniu, z drugiej strony świetnie 'skomunikowane' ze wszystkimi częściami miasta i głównymi arteriami komunikacyjnymi.

 

Warunki lokalowe:

 

P1020812_zpseyt2wfhp.jpg

 

P1020816_zps7w7bzwjn.jpg

 

Obecni byli: @Pan Kleks, @endoor, @janykiel i @ornus. W przyszłości liczymy na więcej uczestników.

 

P1020813_zpsb9gxxrr4.jpg

 

Zaczęliśmy od małego co nieco:

 

P1020803_zpscboj6nyi.jpg

 

P1020808_zpssevcygmx.jpg

 

Pogadankowa rozgrzewka:

 

P1020815_zps5mjwv7x3.jpg

 

P1020806_zpslcpgbpte.jpg

 

No i się zaczęła piórowa jazda:

 

P1020805_zpsc54luzx3.jpg

 

P1020818_zpsivvrhcci.jpg

 

P1020807_zpsf29geac2.jpg

 

P1020821_zpsqod17xhb.jpg

 

P1020814_zpsywcrlrsq.jpg

 

Przy tej ilości strzykawek, obawiałem się, że co poniektórzy goście, niezrozumiawszy kontekstu, mogliby odnieść dziwne wrażenie. B)

 

P1020819_zpszeag4oil.jpg

 

P1020820_zpsm2p92bho.jpg

 

Dziękuję za przemiłe spotkanie i pasjonujące rozmowy. @Pan Kleks - dziękujemy za kleksowe podarunki. :)  @janykiel pamiętaj o dilu atramentowym, który uzgodniliśmy hehe :). Ani się obejrzeliśmy a zaplanowany czas minął jak z bicza strzelił. Okazało się, że właściwie się wszyscy znamy, choć niektóre osoby widziały się pierwszy raz. Pozostał pewien niedosyt, koniecznie trzeba coś następnego zorganizować. :)

Edited by endoor
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...