Skocz do zawartości

Piotrowa Stodółka


Polecane posty

Postanowiłem zaspamować Forum różnymi zdjęciami z naprawy piór. Alveryn ma swój Garaż, to ja chcę Stodółkę. A  co. Na pierwszy ogień leci Sheaffer (jaki to model?) Snorkel, stalówka Palladium Silver. Sam byłem zaskoczony, w jak dobrym stanie przyszedł :) 

 

Przed:

VRuJio6.jpg

 

CfWJ9hT.jpg

 

Stan wizualny był bardzo dobry. Ale wnętrze w całości do roboty...

 

Po:

 

9XKrh03.jpg

 

2OZSN1o.jpg

 

WCgRkVB.jpg

 

8i0qGdG.jpg

 

F3LZgh8.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

I znowu mały spamik. Typowo amerykańskie pióro, naprawa w amerykańskim stylu... Eversharp Skyline. 

 

Zaczęło się tak:

 

u6xh1W4.jpg

 

Warto zwrócić uwagę na kolor dźwigienki.

 

kK4yjrR.jpg

 

yLOrZzH.jpg

 

W trakcie pracy nad stalówką:

 

eg10x2R.jpg

 

I całość po lekkim przepolerowaniu:

 

kOo3ftS.jpg

 

FFutYSM.jpg

 

32umfWv.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę na to patrzeć, kiedy te przepiękne akrylowe podstaweczki pod pióra Sheaffer'a zostały tak bezpowrotnie skalane dotykiem obcych piór, odarte ze swojej godności i tak niecnie wykorzystane do partykularnych interesów kolegi Pitera... :mellow: :mellow: :mellow:

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości i jak sądzę kolektyw i egzekutywa napomni kolegę Pitera. Na początek łagodnie - krótki syberyjski wypoczynek zapewne będzie sprzyjał przemyśleniom i kolega Piter złoży samokrytykę na ręce Pierwszego Sekretarza - INAHONA. Ponadto my w gronie przodowników dobrowolnie składamy niniejszą deklarację i  "standowym skryto-wykorzystywaczom mówimy stanowcze NIE!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...