Skocz do zawartości

Spotkanie przy torcie z piórami w tle


Polecane posty

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czy ktoś jest chętny na naprawę czegoś w trakcie spotkania? 

Wezmę drugiego Parkera, może będziesz miał chwilkę; jest drapakiem w porównaniu z tym "wyleczonym". Do zobaczenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwcze...

 

Sam żeś zawinił...skoro się pytasz, czy "Między Nami" - jak mam rozumieć, między Tobą a Kasią będzie miejsce do podłączenia myjki, to sugerujesz, że tego miejsca tak wiele może nie być. Wiedząc, że jesteś stosunkowo szczupły (właściwie szczudło), to z góry zakładasz, że to Kasia może zająć resztę dostępnej powierzchni w kafejce i nieomal wprost wytykasz jej w ten sposób rzekomą nadwagę...oj nieładnie Piter... :mellow:

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś zawinił...skoro się pytasz, czy "Między Nami" - jak mam rozumieć, między Tobą a Kasią będzie miejsce do podłączenia myjki, to sugerujesz, że tego miejsca tak wiele może nie być. Wiedząc, że jesteś stosunkowo szczupły (właściwie szczudło), to z góry zakładasz, że to Kasia może zająć resztę dostępnej powierzchni w kafejce i nieomal wprost wytykasz jej w ten sposób rzekomą nadwagę...oj nieładnie Piter... :mellow:

 

:rechot:

 

Tak mi się skojarzyło :D

 

orginal_2015_01_Thu_17_24_10_1240176_943

 

:clap1:  :rechot:

 

Po prostu umarłem ze śmiechu po lekturze tych dwóch tekstów :-)

A ja dzisiaj (o ja głupi!) wybrałem się kupić bilet. Na pociąg. A pani do mnie: oj, proszę pana, ale całe pendolino zajęte!!!

Kupiłem na późniejszy pociąg. Spóźnię się. Proszę, by w tym czasie nikt nie wyskakiwał z tortu i nikt nie usuwał myjki spomiędzy Kasi i Pitera!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rechot:

 

 

:clap1:  :rechot:

 

Po prostu umarłem ze śmiechu po lekturze tych dwóch tekstów :-)

A ja dzisiaj (o ja głupi!) wybrałem się kupić bilet. Na pociąg. A pani do mnie: oj, proszę pana, ale całe pendolino zajęte!!!

Kupiłem na późniejszy pociąg. Spóźnię się. Proszę, by w tym czasie nikt nie wyskakiwał z tortu i nikt nie usuwał myjki spomiędzy Kasi i Pitera!!!!

znaczy się o której będziesz?

 

 

 

słuchajcie, bo suche fakty są takie, że tort jest na bitej śmietanie, a ma być milion stopni, a nie wiadomo, czy w lokalu znajdzie się na niego miejsce w lodówce, także zasadniczo należałoby go skonsumować szybko dość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...