Skocz do zawartości

Montblanc StarWalker Urban Speed


Mariusz888

Polecane posty

"Kolekcja StarWalker bez wątpienia istnieje w cieniu doskonale znanej linii Meisterstück, która stała się ikoną przyborów piśmienniczych oraz okrętem flagowym firmy Montblanc. Jednak z uwagi na rosnące tempo życia mieszkańców miast, nawet tak konserwatywne przedmioty codziennego użytku jak przyrządy piśmiennicze (w tym pióra wieczne) muszą ulec ewolucji. Z tego właśnie względu przygotowano nową wersję pióra wiecznego, długopisu oraz tzw. „fineliner’a”, czyli przyboru, którego możemy używać w polaczeniu z ekranami dotykowymi np. w smartphone’a czy też tabletu."

Czytaj całość

 

montblanc_starwalker_urbanspeed3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory mi odpowiadają - lubię czarne pióra a to przełamanie czerwienią jest ciekawe.

Niestety model już nie do końca mi odpowiada - Starwalker jakoś kiepsko leży w dłoni.

A na koniec jeszcze ta końcówka do telefonu czy tableta - nie wiem zupełnie po co coś takiego stosować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec jeszcze ta końcówka do telefonu czy tableta - nie wiem zupełnie po co coś takiego stosować.

Ja generalnie również nie wiem po co to komu do np telefonu. Do tableta akurat nie jest to taka głupia rzecz bo sam mam Wacom Bamboo Stylus do szkicowania na tablecie i jednak palcem to jest tragedia w porównaniu z narzędziem imitującym w ręku ołówek/ kredkę czy co tam bądź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wymienionego przeze mnie "pióra" Wacoma nie jest wymagany specjalny tablet - mam również faktycznie specjalistyczny tablet (jeżeli tak to można nazwać) Wacom Intuos 3, ale do neigo jest zupełnie inne piórko :) Natomiast ten wymienony przeze mnie współpracuje z każdym (chyba) ekranem dotykowym. Używam go do szkicowania na IPad'zie i sprawuje się super, ale faktycznie o tyle o ile mnie sięprzydaje, to rozumiem, że może być i 1000 na każdego jednego takeigo jak ja, któremu jest to zbędny gadżet - w końcu mało widuję/znam osób które cokolwiek szkicują na tabletach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...