Skocz do zawartości

Witam forumowiczów


Jimi Leone

Polecane posty

"Mam już taki charakter, że aby coś zrozumieć, muszę najpierw spróbować to zapisać" H. Murakami Norwegian Wood

Tym cytatem mogę rozpocząć opowieść o tym, skąd wzięło się u mnie zainteresowanie pisaniem. Przez jakiś czas prowadziłem stronę internetową/bloga i zauważyłem, że sam proces werbalizacji myśli pomaga mi lepiej zrozumieć otaczający mnie świat. Kilka tygodni temu postanowiłem zamienić edytor tekstu i klawiaturę komputera na długopis i notes, czyli rozpocząć prowadzenie dziennika z prawdziwego zdarzenia. Zakupiłem piękny, brązowy Leuchtturm1917 i wystartowałem. Coś mi jednak nie pasowało w pisaniu plastikowym, brandowanym długopisem w dość drogim notesie. Tak stałem się członkiem forum i właścicielem pióra, a w zasadzie trzech.

Kilka słów o mnie. Mam dwadzieścia trzy lata i jestem studentem psychologii. Interesuję się literaturą, psychologią oraz muzyką. Nie mogę spać po nocach, bo myślę o bezkresie kosmosu i nieuchwytności czasu :P

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Edytowano przez Jimi Leone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...