Skocz do zawartości

Witam.


ceteigrek

Polecane posty

Witam,

Na imię mam Piotr, pochodzę ze Słupska, jadnakże na stałe pomieszkuję sobie skromnie w Królestwie Niderlandów. Moja przygoda z piórami "na poważnie" rozpoczęła się w okolicach kwietnia/maja ubiegłego roku, kiedy to (podobnie jak niektórzy z pozostałych użytkowników) zacząłem zastanawiać się nad poprawą czytelności mego słowa pisanego. Wtedy też zarejestrowałem się na znanym wszystkim forum @fora.pl, jednak zabrakło śmiałości, by się z wami chociaż przywitać. Od tamtego czasu jestem jak najbardziej zadowolonym użyszkodnikiem Parkera Premiera Black Edition (w czasie zakupu jeszcze tak się nazywał), względnie zadowolonym właścicielem dwóch jotterów (Black plastic i steel), a zakupem IM Premium Gunmetal Chiselle jestem totalnie rozczarowany, gdyż atramenty WM zasychają w nim już po niecałej dobie leżakowania, mimo częstych kąpieli w detergencie. Już jottery sobie lepiej z tym radzą i mimo dłuższego (miesięczniego) czasu wypoczynku piszą "na dotyk" :). Aktualnie poszukuję niedrogiego piórka z dobrym Fleksem lub Stubem/ Italic'iem, ale te poszukiwania mogą jeszcze trochę potrwać. Korzystając z okazji chciałbym również podziękować wielu użytkownikom za informacje, które tu (i na starym forum) zamieściliście i okazały się bardzo pomocne, oraz wujkowi Google'owi za wskazanie adresu starego forum. Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, postaram się to dodać w odpowiednim wątku działu recenzji, niestety chwilowo "odpoczywamy" od siebie, bo zostawiłem go w domu w Polsce podczas ostatniego urlopu, ale niedługo go odbiorę z powrotem. Przez całe to zamieszanie zdążyłem osobiście wywyższyć starego poczciwego Jottera do rangi mniej zawodnego pióra niż IM Premium :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo starszy Jotter jest mniej zawodny. Teraz, w dobie permanentnego kryzysu, rządzi optymalizacja kosztów produkcji. Litera "ć" w słowie "jakość" jest bardzo kosztowna, coraz więcej firm z niej rezygnuje. "Jakoś" to będzie, może klient nie zauważy. Przecież i tak nie będzie tym pisał, do pisania są długopisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...