Skocz do zawartości

Darmowe próbki papieru ze strony Escribo


rezeda

Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Próbki próbkami, ale to w jakiej formie są przesyłane, to przedwojenna elegancja. Pisałem o tym w wątku o notatniku idealnym.

Dziś odebrałem zamówiony notes i znowu zaskoczenie. "Cut, miut i malinki" (nie poprawiać). 

          Sposób zapakowania powinno się wbijać do głów wysyłającym (czasem nawet przedmioty nie koniecznie luksusowe, ale kupowane dla ich walorów estetycznych) paczki w starych pudełkach po butach, omotane taśmą jak uchwyt od cepa.

Może to wyglądać na kryptoreklamę, ale przy tym zalewie bylejakości to nie może być prawda. Pewnie biorę złe zioło  :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za próbki! :D Dziś dotarły, już po nich sobie trochę popisałem i zakochałem się w papierze MD Cotton  :wub:  CIAK też daje radę, nawet z obleśnie tłustą krechą Kaweco ze stalówką M. Za to Cartesio nie nadaje się do piór wiecznych - strzępi i przebija nawet przy cieniutkiej kresce Hero 388 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za próbki! :D Dziś dotarły, już po nich sobie trochę popisałem i zakochałem się w papierze MD Cotton  :wub:  CIAK też daje radę, nawet z obleśnie tłustą krechą Kaweco ze stalówką M. Za to Cartesio nie nadaje się do piór wiecznych - strzępi i przebija nawet przy cieniutkiej kresce Hero 388 :/

 

Tak, zdecydowanie Cartesio nie jest dobrym wyborem dla osób piszących piórem. Chyba wstawimy to nawet w opisie ;) 

Po prawdzie to z marek Intempo najlepiej wypada MOOD, ale on jest najdroższy i dość specyficzny jeśli chodzi o formę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie Cartesio nie jest dobrym wyborem dla osób piszących piórem. Chyba wstawimy to nawet w opisie ;)

Po prawdzie to z marek Intempo najlepiej wypada MOOD, ale on jest najdroższy i dość specyficzny jeśli chodzi o formę. 

Ja także dziękuję serdecznie za próbki.

Bardzo pasuje mi papier CIAK, planuję zaopatrzyć się w notesy.

MD piękny, ale moje pióro (mokre) bardziej podoba mi się na CIAK

Cartesio - do ołówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...