Skocz do zawartości

Witajcie


Dante

Polecane posty

Donośne "cześć!" do wszystkich użytkowników forum!

Trafiłem tu kilka dni temu, właściwie to zupełnie przypadkowo, surfując po necie, znalazłem link do tego forum. Gdy zobaczyłem listę tematów i postów w poszczególnych działach, wytrzeszczyłem oczy ze zdumienia. Nie przypuszczałem, iż na taki temat jak pióra i atramenty można prowadzić tak liczne i rozbudowane konwersacje.

Sam zacząłem pisać piórem wiecznym w pierwszej bądź drugiej klasie podstawówki. Z kilkoma przerwami (większymi lub mniejszymi) piszę nim do dzisiaj (obecnie jestem na 3 roku studiów). Wciąż posiadam swoje pierwsze pióro, które, choć mocno zniszczone, udało mi się poniekąd wskrzesić i częściowo przywrócić mu zdolność pisania dzięki wskazówkom jakie znalazłem na tym forum.

Posty, artykuły i recenzje jakie tu znalazłem zapewniły mi już kilka godzin ciekawej i przyjemnej lektury i liczę na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Lang may yer lum reek! Live_long_and_Prosper_SpockbyToxin.gif

 

A jakie to pióro to pierwsze? Pozostałymi też się pochwal.

A licho wie, dostałem je daaawno temu, nie ma na nim żadnych napisów, pewnie jakiś chińczyk za kilka/kilkanaście złotych. A co do pozostałych, to nie ma się za bardzo czym chwalić, z 4 piór jakie obecnie posiadam, tylko jedno nadaje się tak naprawdę do pisania. Chyba sprawie sobie jakieś Lamy Safari, bo przyda mi się niezawodne piórko na wykłady.

Edytowano przez Dante
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...