Skocz do zawartości

Pelikan M200 Cafe Creme


piotrsajnog

Polecane posty

Nie ma to jak zacząć rok od pokazania się z niekulturalnej strony. Tak jak post bosej odbieram jako żart, tak od Ciebie bije zwyczajna złośliwość.

 

Prowadziłem normalną dyskusję z pytaniami, dopóki Ty nie zacząłeś kpić. Posty innych odbierasz jako żart, a moje jako złośliwość - dziwne.

Endera się nie czepiłeś odnośnie stalówek, mnie tak - dziwne.

 

Nie tylko nie ma konkretów, kolega Akszugor nie zadaje sobie trudu przeczytania postów przedmówców - stąd takie dziwaczne i niespodziewane pytania na które odpowiedzi są juz znane 

Hejt nic nie kosztuje

 

Ty czytasz to później co piszesz, czy tylko klepiesz w klawisze?

Konkrety  - kolega Akszugor napisał - przedstawia się po poznaniu oficjalnej ceny. A Ty wciąż krążysz koło wydumanej. A nawet jak będzie ona prawdziwa, to też pyta się kilku sprzedawców. Ale po premierze, a nie przed, kiedy nikt konkretów nie zna. Więc o jakich konkretach piszemy? Co to jest "konkret" wg Ciebie?

I przeczytałem posty przedmówców, z których wyłapałem to, że już znaleziono, zaklepano i NIE MA CO SZUKAĆ DALEJ.

 

Najnowsze wiadomości z frontu negocjacyjnego :

Jestem po rozmowie z panem Ryszardem z wrocławskiej Stalówki - cena około 370 pln z wysyłką :) (tak 370 pln :bunny01:).

Konkrety po 15.01.2015

WOW :w00t:

:clap1:

Brawo silesiaus. Ładne zbicie ceny :)

ach ten mój urok osobisty :D

myślę że nie ma co szukać dalej, lepszej ceny nikt nam nie zaproponuje, całą sprawę skoordynuje ja, a wysyłka będzie już ze sklepu Pana Ryszarda

I dopiero wtedy włączyłem się ja ze swym niewygodnym, złośliwym, obelżywym, wulgarnym, chamskim pytaniem - czemu nie szukamy dalej i czemu nie czekamy na oficjalne ceny.

 

-----------------------------

 

W takim razie, by zakończyć bratobójcze walki...

z uwagi na brak zrozumienia przeze mnie następujących po sobie postów, chamskiego podejścia w nowym roku do użytkowników forum, złośliwości, obiecuję publicznie poprawę (nawet wobec Łukaszka, co przyjdzie mi z bólem serca!) - cofam swe pytania, wątpliwości. Niech zwycięży najlepsza opcja: zakup w Stalówce. Dostosowuję się do ogółu. Bum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cały czas szukamy lepszej opcji m.in. MarcinEck, jeśli się znajdzie na pewno z niej skorzystamy, zakup w Stalówce jest tylko opcją :)

Jednego nauczyła mnie ta sytuacja : nigdy więcej czynnego i bezinteresownego zaangażowania w zakupy grupowe :(

 

Jeszcze jedno ja tej listy nie zakładałem !

Edytowano przez Silesiaus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poniższej stronie www jest najniższa cena jaką znalazłem zagranicą :

 

http://www.fritz-schimpf.de/Schreibgeraete/Fuellhalter/Pelikan-Classic-M-200-Special-Edition-Cafe-Creme-Kolbenfuellhalter.html

 

Napisałem do nich drugiego maila z zapytaniem o ewentualny rabat przy zakupie 15 sztuk :)

Na pierwszego nie odpowiedzieli, cena detaliczna 100 euro (niech was nie zwiedzie te 93 euro - po wybraniu stalówki wyskakuje 100 euro :().

Edytowano przez Silesiaus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Akszu, tak serio, po co ten sh*tstorm i jakieś personalne wycieczki? Z tego, co zrozumiałem, to:

 

1. Tu chodzi o potencjalny zakup pióra, a nie handel czyjąś cnotą! @Silesiaus wykonał kawał dobrej roboty negocjując ceny w kilku miejscach, dogadując warunki zakupu, itp. itd. Wyjdzie, to wyjdzie. Nie wyjdzie - trudno. Nikt nikomu za to łba nie urwie zwłaszcza, że nikt nie wpłacił jeszcze nigdzie ani złotówki. Ergo - nikt nie jest stratny, nadal rozważane są różne opcje.

 

2. Stalówka i La Courronne du Comte podały ceny. Nikt ich z brudnego palca nie wyssał. Jak dojdzie do finalizacji zamówienia i cena się potwierdzi, to będzie deal. Nie, to nie. W każdym razie, jest to problem sklepu, a nie kupujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukamy lepszej opcji m.in. MarcinEck, jeśli się znajdzie na pewno z niej skorzystamy, zakup w Stalówce jest tylko opcją :)

Jednego nauczyła mnie ta sytuacja : nigdy więcej czynnego i bezinteresownego zaangażowania w zakupy grupowe :(

 

Jeszcze jedno ja tej listy nie zakładałem !

to byłam ja! biorę to na klatę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista :

1. kasiasemba italic/F
2. zutka italic/M
3. G_K, M
4. silesiaus EF
5. marcinECK italic/ B
6. kolumb italic/F
7. Lepki italic/F
8. Dziku M
9. Romii EF
10. Felicja italic/F
11. Ender Italic / OM /OB/OBB/STUB/BB a pewnie wyjdzie BEEEE 
12. Arkadiusz F
13. Mescytator EF
14. Akszugor italic / OF / OM / EF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dosłownie otrzymałem odpowiedź od Twojego Pióra :

Witam, niestety nie mogę w tym temacie pomóc. Prawdopodobnie w nowym roku wycofamy się w ogóle ze sprzedaży piór pelikana.Nie jest to podyktowane naszymi wymysłami ale polityką pelikana.Długo by było pisać - zdecydowanie polecam zakupy za granicami Polski.

No coż - szukajmy dalej - mamy czas do 15.01.

Ale mnie osobiście wydaje się, że propozycja Skryby jest do zaakaceptowania....

No ale może jeszce ktoś mógłby poeksplorowac jakieś ścieżki? Typu list do centrali pelikana, zapytanie do hurtownie w Niemczech czy w Austrii...

Moje możliwości czasowe niestety sie wyczerpały...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w cale, ale to wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że Pan Ryszard zakup dla nas planuje na ten przykład w takiej obleśnie drogiej Germanii... :P  ;)

 

No bo, przecież u naszego dystrybutora, który nieba wszystkim pragnie przychylić, to za tanio byłoby i zbyt łatwo... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w cale, ale to wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że Pan Ryszard zakup dla nas planuje na ten przykład w takiej obleśnie drogiej Germanii... :P  ;)

 

No bo, przecież u naszego dystrybutora, który nieba wszystkim pragnie przychylić, to za tanio byłoby i zbyt łatwo... :P

Nooo, za co niektóre gablotki z Szewskiej to pewnie dałbym sobie teksa wbić w palca ;) Osobiście jestem zdania, że zakup w Polsce, ze sprzedawcą, z którym kontakt jest pewny jest lepszym rozwiązaniem niż szukanie szczęścia w świecie. W kontekście tego  Pan Scryba może sobie te Pelikany na ten przykład na Kiribati zamawiać. Niewiele mnie to obchodzi.

Uwaga! Reklama nieopłacona i nie ustalana. Polecam ten sklep w związku z moimi wcześniejszymi zakupami w nim.

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania, że nie ma co szukać szczęścia za granicami kraju, skoro są osoby chętne sprzedać pióro w (póki co) dobrej cenie. Wspierajmy polskich przedsiębiorców (handlujących podłym niemieckim towarem ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...