Skocz do zawartości

Dla fanów firmy Montblac...


bosa

Polecane posty

Ten dylemat, czy za zbędne 10 tys. zł ciążące na rachunku wymienić poczciwego Atlantica na takie cudo, czy może lepiej kupić kilka(dziesiąt) lepsiejszych pisadełek...

 

Na szczęście, póki co, nie mam takich problemów. :P

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę. Mi w sztybletach, po ok. miesiącu użytkowania, pękła podeszwa. A buty były założone ze cztery razy. Za to serwis Gino Rossi ma błyskawiczny - tydzień czasu rozpatrywana i nową parę dali. Aż się zdziwiłem… Za to w pseudobroughsach od GR, nękanych regularnie od prawie dwóch lat - nic się nie dzieje. Nawet sznurówek nie wymieniałem...

 

Zegarka od nich jednak bym nie zaryzykował…wyrzucona kasa ;)

 

Za to Meisterstuck do Meisterstucka - bardzo fajne połączenie. Tylko ceny mają z kosmosu. W moim zasięgu tylko kilka najprostszych modeli…ale za te pieniądze, to chyba wolałbym coś z bardziej klasycznych, uznanych marek. Choćby jakąś limitkę wspomnianego wcześniej Atlantica...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Design kwestia gustu - nie moja bajka akurat. Ale zobacz mechanizmy - jak w zwykłych najtańszych automatach. Patrząc cena/jakość moim zdaniem nie warto. 

Dokładnie, zdaje sie ze ETA tam siedzi, co prawda szwajcarski mechanizm ale można dostać z nim sporo tańsze zegarki Swiss Made.

Edytowano przez Lepki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...