Skocz do zawartości

Dla fanów firmy Montblac...


bosa

Polecane posty

Nie wiem, czy tylko dla mnie wody toaletowe Mąbla to niedawne odkrycie, więc wrzucam, może kogoś zainteresuje ;)

 

 

Dla fanów:

 

f-mont-blanc-emblem-woda-toaletowa-spray

mont-blanc-legend-woda-toaletowa-50-ml-b

 

 

montblanc_legend_special_edition_2013_wo

 

mont-blanc-emblem-p_34685837f.jpg

 

 

 

... i fanek:

mont-blanc-presence-dune-femme-woda-toal

 

mont-blanc-individuelle-femme-woda-toale

FEMME%20DE%20MONT%20BLANC.jpg

Mont-Blanc-Legend-Pour-Femme-Eau-de-Parf

 

 

Ktoś by się pokusił, żeby ptasia kupka widniała nie tylko na piórze? :) Święta idą, a nuż komuś się przyda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legend bardzo grzeczny i subtelny, prawie nie czuć. Podobnie Emblem, ale różni się na tyle, że mi się jeszcze nie znudził. Presence zalatuje pieprzem, daje takie charakterystyczne wrażenie suchości, lubię. Individuel w porządku, nawet wolę od dwóch pierwszych. Tyle, jeśli chodzi o moje zdanie, na technikaliach się nie znam. Trzymają tak z pół dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm…szczerze? Wolę Toma Forda (Grey Vetiver mam, Tobacco Vanille pragnę), Rouge Bunny Rouge (Embers rozwala po prostu), względnie coś z absolutnej klasyki (Chanel Egoiste Platinum, Ralph Lauren Polo Blue, Gucci pour Homme - ostatni, niestety, już nie produkowany…). A pozostając w tematyce piór - Lalique Encre Noire.

 

o.3683.jpg

Edytowano przez nilfein
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalique Encre Noire, to świetna kadzidlano-dymna kompozycja z czarnego kałamarza.... jedna z moich ulubionych, szczególnie w jesienne, deszczowe dni....... na letnie upały natomiast Lalique White  (ewentualnie Dior Homme Cologne 2013)

 

Edytowano przez Trevor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tylko dla mnie wody toaletowe Mąbla to niedawne odkrycie, więc wrzucam, może kogoś zainteresuje ;)

 

 

Dla fanów:

 

 

 

... i fanek:

 

 

 

Ktoś by się pokusił, żeby ptasia kupka widniała nie tylko na piórze? :) Święta idą, a nuż komuś się przyda :D

 

 

Chyba muszą jeszcze się dużo uczyć,...

 

przynajmniej w tej materii to wolę tych co większym doświadczeniem mogą się pochwalić,...

 

A ulubiony to,...

 

terre de hermes... :wub:

 

fbJ9tDF.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Hermesa. Bardzo zacne i trwałe (przynajmniej na mnie). Eleganckie, nienachalne, świeże, ale z pazurem. Na wiosnę/lato. Jesienią/zimą kiepsko się spisują ;) Ale całą setkę wypsikałem i byłem zadowolony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfele, paski i generalnie akcesoria skórzane, zegarki, dość tandetna IMHO biżuteria, spinki.

W większości trudno powiedzieć, na ile sami "robią". Raczej zlecają.

Ale pióra póki co produkują u siebie.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfele, paski i generalnie akcesoria skórzane, zegarki, dość tandetna IMHO biżuteria, spinki.

W większości trudno powiedzieć, na ile sami "robią". Raczej zlecają.

Ale pióra póki co produkują u siebie.

:huh: 

 

 

 

 

a fe :P  podróbki  :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfele, paski i generalnie akcesoria skórzane, zegarki, dość tandetna IMHO biżuteria, spinki.

W większości trudno powiedzieć, na ile sami "robią". Raczej zlecają.

Ale pióra póki co produkują u siebie.

I ta produkcja galanterii skórzanej to w mym mniemaniu akurat im dość tako wychodzi, jakość pierwsza klasa. Natomiast biżuteria w gusta mojej lepszej połowy nie trafiła, cześć męska tejże jest pod mą baczną obserwacją,...

co z niej wyniknie... nie wiem, niektóre spinki do koszul nawet tak dla hecy bym założył, ale jak już mam je kupować to zawsze jakieś piórko w oko mi wpadnie i klops...

Pióro wygrywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...