Skocz do zawartości

Przecena atramentów Hero Washable Blue


mac

Polecane posty

  A co mi po kałamarzach, ogórki będę w nich kisił? :rechot:  

  Pozdrawiam.

 

Nie wiem, co Ty wtykasz do kałamarzy, może akurat niewielki po Hero Ci spasuje. Ja wlewam atrament.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co Ty wtykasz do kałamarzy, może akurat niewielki po Hero Ci spasuje. Ja wlewam atrament.

 Widzisz tu jest różnica że ja nie wlewam do kałamarzy atramentu, wręcz odwrotnie

 ja je opróżniam (kupuje atrament już w kałamarzach, a nie w reklamówkach lub kanistrach)

 A co ja wtykam do pustych? fakt ogórki za bardzo nie wejdą ale kilka deko jagód na pewno  :thumbup: 

 Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Tesco też wymiotło z półki te Heroinkę, została tylko zawieszka z obniżoną cenką. Ciekawe kto był taki szybki  :hmm1:?  

 

U mnie nawet wywieszki nie było, informacja o przecenie 75% była lakoniczna, a produkty z przeceny były rozsiane po całym Tesco (mimo, że informacja była tylko w jednym, trudno widocznym miejscu). Nie pierwsza taka sytuacja u mnie - jeżeli produkty dotarły, to zostały rozdane po pracownikach. 

 

Już kilka takich promocji u mnie było (nie tylko w Tesco, ale też w Biedronce), że promocje z gazetki nawet nie trafiały na półki. Dzień promocji, godzina otwarcia sklepu i informacja od obsługi sklepu, że produktów JUŻ nie ma. Tja ;)

 

Oxford został, bo świadomość ludzi jest niska, a produkt relatywnie drogi (8 zł za trzy zeszyty 60 kartkowe to dla typowego gołdapianina cena absurdalnie wręcz wysoka - nawet atramentów u mnie nie ma droższych niż 10 zł za butelkę, bo się nie sprzedają [ chociaż Watermana Hemisphere mają, w cenie 275 zł ;) ]). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jak zawsze nędza - w Tesco przy Kapelance oczywiście ani atramentu ani piór (i to nawet nie w sensie że wykupione tylko po prostu nic nie ma). Zeszyty Oxforda w sumie przecenione mało które - jedynie A5 pakowne po 3 szt. się opłaca bo reszta to w regularnej cenie a część to nawet powiedziałbym że drogo... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...