Skocz do zawartości

Rubinato - ktoś słyszał, ktoś coś wie?


thefil9

Polecane posty

Zmagając się z brakiem światła, które jak wiadomo, pomaga zasypiać (przynajmniej tak wynika z eksperymentu przeprowadzonego rano), znalazłem atrament firmy rubinato. Spytałem się w sklepie o dostępnne kolory, ale butelka, w której atrament się znajduje spodobała mi się tak bardzo, że aż postanowiłem - niezależnie od koloru, zawita u mnie na biurku. Ale oczywiście, chciałem najpierw czegoś się o nim dowiedzieć, a tutaj zonk, na forum ani słówka. Więc czy ktoś wie cokolwiek na jego temat? Nie kupuję przypadkiem tuszu? http://sklep.kaligraf.eu/product-pol-746-Atrament-Rubinato.html

 

 

Edytowane z powodu kilku kwiatków w tekście :)

Edytowano przez thefil9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament jest dostępny na przykład we florencji w wielu sklepach z pamiątkami - jak byłem na konferencji to zakupiłem kilka kolorów, ale nigdy nie spróbowałem. 

W ogóle to dałem się wtedy wkręcić sprzedawczyni i zapomniałem że płacę w euro - nie pamiętam ile to mnie wtedy dokładnie wyszło ale tanio nie było ;/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrament jest dostępny na przykład we florencji w wielu sklepach z pamiątkami - jak byłem na konferencji to zakupiłem kilka kolorów, ale nigdy nie spróbowałem. 

W ogóle to dałem się wtedy wkręcić sprzedawczyni i zapomniałem że płacę w euro - nie pamiętam ile to mnie wtedy dokładnie wyszło ale tanio nie było ;/ 

czy znasz powiedzenie "nosić drewno do lasu?" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, ta butelka powyżej jest po prostu prześliczna. To lekkie świecenie to tylko mój monitor czy atrament ma połysk? @MrSteelNib - z tego co wiem, sklep ma na składzie tylko kilka butelek czerwonego, i nie zamierzają sprowadzać nowych :/.

To świecenie to połysk wywołany przez światło na butelce - atrament nie ma połysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...