Skocz do zawartości

BLUE MERLE - Organics Studio


visvamitra

Ankieta  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Zacznę od przykrej wiadomości. Tyler - twórca i jednoosobowa armia Organics Studio - postanowił zawiesić działalność. Wynika to z tego, że rozpoczyna studia doktoranckie w NY, musi się przeprowadzić. Początkowo chciał ograniczyć asortyment i kontynuować nieco "okrojoną" produkcję, jednak wczoraj zamieścił informację, że w najbliższym czasie nie będzie to możliwe. 

 

Wielka to szkoda, ale rozumiem. Pozostaje trzymać kciuki za to, żeby wrócił za jakiś czas.

 

Blue Merle to w założeniu Blue / Black. W rzeczywistości szary z nutami niebieskiego. Jest częścią serii Vintage Writing Fluids. Zdaje się, że tworząc ten inkaust Tyler starał się odtworzyć stare receptury Cartera. Powstał atrament, którego uroku nie udało mi się oddać na zdjęciach i skanach pisma, ale którego kolor dobrze pokazuje rozbryzg atramentu i próbka na ręczniku kuchennym. Przyznam, że bardzo go polubiłem. Niestety jest to jeden z tych atramentów, którymi trzeba chwilę popisać, żeby zrozumieć, w czym rzecz. Jest świetny. Tyle wam powiem.

 

 

a6Iwsn.jpg

 

KROPLE ATRAMENTU NA RĘCZNIKU KUCHENNYM MARKI QUEEN ZE ZNANEJ SIECI DYSKONTÓW

 

9sjHo3.jpg

 

 

CHROMATOGRAFIA

 

 

VsyoJK.jpg

 

MÓJ PROGRAM GRAFICZNY WIERZY, ŻE BM WYGLĄDA MNIEJ WIĘCEJ TAK:

 

eNgo9L.jpg

 

 

ZAKRES KOLORU (użyłem narzędzia gradient w PSie, zaznaczyłem partie jasne i ciemny, w rezultacie powstał taki gradient - dla papieru OXFORD)

 

b6WgIW.jpg

 

 

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Organics Studio

Kolor: Blue Merle

Opakowanie: 55 ml

 

 

Nasycenie: umiarkowane

Przepływ: bardzo dobry

Cieniowanie: ciekawe

 

 

 

Wysychanie: 

 

cS0o0Y.jpg

 

 

 

SKANY (Pismo + cieniowanie):

u3Tcnc.jpg

 

 

 

raqAgK.jpg

 

W kalendarzu LEB MODEL 

 

 

eD67f9.jpg

 

80pPzy.jpg

 

 

taIy8A.jpg

 

 

Na papierze OXFORD

BdWa8o.jpg

 

 

sZW4uM.jpg

 

 

 

 
Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...