Skocz do zawartości

...pierwsze koty za płoty...


Spam

Polecane posty

Gość Restoration

witaj :) skoro już tu jesteś, to infekcja jest tylko kwestią czasu ;)

potwierdzam. przeczytalem sobie niewinny wpis na forum o zegarkacj uzytkownika Mariusz888  i cos mnie tknelo zeby dowiedziec sie wiecej o piorach. narazie mam 3, 4 w drodze. atramenty w drodze, i szukam nastepnych! a najlepsze jest to ze ja wciaz mam wakacje, jeszcze 2 tyg i przez caly ten czas jedynie swoj podpis cwicze tymi piorami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. przeczytalem sobie niewinny wpis na forum o zegarkacj uzytkownika Mariusz888  i cos mnie tknelo zeby dowiedziec sie wiecej o piorach. narazie mam 3, 4 w drodze. atramenty w drodze, i szukam nastepnych! a najlepsze jest to ze ja wciaz mam wakacje, jeszcze 2 tyg i przez caly ten czas jedynie swoj podpis cwicze tymi piorami. 

No proszę... ależ mnie zaszczyt kopnął :D Cieszę się, że mogę być tym, który tą niezwykle pozytywną infekcję rozprzestrzenia dalej :D Bo zegarki i pióra to niezwykle ciekawe hobby, które w wielu aspektach są do siebie podobne - w końcu to dziedzina przedmiotów użytkowych, które mogą być także czyć więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem jakąś piątkę, ale nie mam, znaczy mam, ale nie używam. u mnie wszystkie nakręcane zegarki przyspieszają w ciągu tygodnia o pięć minut. nieustannie.

...myślałem nad jakąś piątką... ale jakoś nie nadszedł mój czas na japończyka....co do chodu... trochę cierpliwości... mała regulacja i można tę różnicę zminimalizować...

...ja póko co zasuwam z trzydziestoletnim radzieckim pilotem...

DSCF7635.JPG

Edytowano przez Spam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z cierpliwością krucho, jestem cholerykiem. zegarek (nie tylko ten, bo i miałem potem atlantica jakiegoś taniego) przechodził bazylion regulacji i nic. jak było pięć minut na tydzień, tak było dalej. co ciekawe, zegarek na ręce innej osoby chodzi jak należy. 

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

@Mariusz888 wszedłem na Twój blog i się zaczęło. @rbit9n mój się ustatkował po 2 miesiącach sam. Ale dlatego ze nowy. Starego trzeba podregulować i będzie ok.@spam fajne chrono:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze miał taki moment? Jak się nakręci na Maksa to poprostu kręci się na darmo. Z tego co wiem. rbit9n a nosiłeś go regularnie?

tak, nosiłem regularnie. ale to nieważne, zegarka od skończenia studiów nie noszę. mnie tam wystarczy mniej więcej określić czas na podstawie słońca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...