Skocz do zawartości

PURPLE MARTIN - Noodler's


visvamitra

PM  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Kasiasemba i Mac.Kozinsky podjęli się karkołomnego przedsięwzięcia zalania ziemi polskiej Noodlersami. Wielki respekt dla Kasi za negocjowanie warunków i koordynację zamówienia grupowego


 


Postaram się powrzucać przed 6.09.2014 recenzje albo przynajmniej jakieś skany Noodlersów, które uciułałem w postaci flaszek lub próbek. Nie obiecuję, że się uda, ale spróbuję. Będę bazował na starych tekstach i starych skanach/zdjęciach. Z różnych powodów zacząłem kiedyś pisać recenzje, później ich nie kończyłem i mam na imageshacku jedynie fragmenty, w niektórych wypadkach tylko jedno zdjęcie. Mimo to powrzucam je. Może pomogą komuś w wyborze przy zamówieniu grupowym?


 


Zachęcam również inne osoby, które maja na stanie atramenty Noodler's do wrzucenia choćby zdjęcia ze smartfonu z plamą koloru i jakąś opinią na temat inkaustu. 


 


Purple Martin to kolor zainspirowany barwą upierzenia jaskółczaka modrego


 


martinonwire.jpg


 


Atrament rozbryzgany na papierze Mondi 90g


 


c86lao.jpg


 


 


 


 


 


MÓJ PROGRAM GRAFICZNY STARA SIĘ PRZEKONAĆ MNIE, ŻE PO UŚREDNIENIU ATRAMENT TEN MA MNIEJ WIĘCEJ TAKI KOLOR:


 


DSbE1Z.jpg


 


 


 


ZDJĘCIE BUTELKI (nie moje, źródło pod zdjęciem)


 


 


www.gouletpens.com


 


 


INFORMACJE / PARAMETRY


 


Producent: Noodler's


Kolor: Purple Martin


Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml


Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki lun 9 $ + koszty wysyłki w zamówieniu grupowym Kasi


 


Nasycenie: silne


Przepływ:  dobry w Pilocie 78 G z blaszką B


Cieniowanie: silne


Jakość linii: bardzo dobra


Osadzanie się na stalówce: nie zauważyłem


Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 


Rozruch: szybki w Pilocie 78G z blaszką B


 


 


KALENDARZ


 


 


4oyqhr.jpg


 


xNjVcS.jpg


 


 


PAPIER POLJET 80 g Z WYDRUKOWANYMI KROPKAMI


 


gBOb70.jpg


 


 


cAiZpe.jpg


 


 


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mamy taki odruch Pawłowa, że jak widzimy napis "Noodler's" to się spodziewamy cudów :D

Tzn patrząc na próbki oraz na opis to technicznie nic mu nie można zarzucić, ale jakoś wolę bardziej nasycone odcienie - zwłaszcza w przypadku fioletów :) Cudów to może nie oczekuję, ale generalnie to bardzo dobre atramenty, więc jeżeli ma się swojemulubione kolory, to później te które nam nie pasują faktycznie wydają się odstawać od reszty ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...