Skocz do zawartości

Wita się Witek


vit

Polecane posty

Jako, że nowy na nowym forum: Dzień dobry wszystkim.

Mam wrażenie, że skoro i jedno pióro to zbyt mało to i jedno forum nie wystarcza :lol:

Piórami piszę/rysuję/bazgrzę już parę tygodni.... no może paręnaście...

W czasach dawnych kiedy nie szło kupić atramentu w oryginalnym/ciekawym kolorze atramenty mieszałem sobie sam. Mieszałem i tankowałem zielonego pelikana, którego mieszałem z najjaśniejszym dostępnym hero-inkiem albo innym bladoniebieskim cudem i miałem swój własny atrament.

Obecnie czasem wyprodukuję sobie jakiś oryginalny kolor, ale bardziej jest to wypadek przy pracy niż zamierzony cel.

Na co dzień piszę mniej wiecej 5 piórami - pelikany, watermany i szifer oraz 4 kolorami atramentu - głównie waterman.

Uważam, że człowiek powinien umieć pisać odręcznie i czynić to piórem. Dlatego męczę moje dzieci by czyniły to samo. Dobrą metodą motywacji wydaje się przykład oraz ciekawe rozwiązania. Dzieciak ma oryginalny, jak na szkolne warunki, kolor atramentu.

Poniżej praca taty i syna nad zadaniem z niemieckiego :lol:

post-143-0-31254900-1325886248.jpg

No cóż: witajcie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...